2733
2734
عنوان

مامانم وقتی میاد خونمون کنگر میخوره لنگر میندازه

| مشاهده متن کامل بحث + 3738 بازدید | 132 پست
بمیرم‌الهی برات.مادرت میاد چرا کمکت نمیکنه؟مادرشوهرم‌منم‌میاد کار نمیکنه.من ناراحت نمیشم‌میگم‌گناه د ...

بار اخری که اومد تاپیک برج یازده زدم رو بخون ازشون کار خواستم ولی خیلی رو مخ بود اونو بنونی دیوونه میشی از رفتاراش،ایراد غذا میگیره

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

بمیرم‌الهی برات.مادرت میاد چرا کمکت نمیکنه؟مادرشوهرم‌منم‌میاد کار نمیکنه.من ناراحت نمیشم‌میگم‌گناه د ...

تازه حالا بهش بدهکاریامونو گفتیم باز اخرش گفت میام خبرت میدم،اگه باز گفت دکتر دارم تعارف نزنم تا نیاد؟

2731
ببین از طرفی دلم میسوزه جایی نمیرن،از طرفی میگم دست کنن تو جیبشون برن بیرون،چرا دیگران باید جور تفری ...

درست میگی

ولی ارتباطی ب شما نداره ک جایی نمیرن

بابات خواهرت باید بهش اعتراض کنن

شما به فکر زندگی خودت باش شوهرت بچه ت خونه ت

عزیزم😓😓بنظر من ولش کن اسرار نکن‌بیان. آرامش خودتو خراب نکن

عذاب وجدان میگیرم

جالب اینه من اصرار نمیکنم که بیان فقط یه تعارف میزنم یه بار اونم سریع میگه باشه

درست میگی ولی ارتباطی ب شما نداره ک جایی نمیرن بابات خواهرت باید بهش اعتراض کنن شما به فکر زندگی ...

آره بخدا.

سر این کارای مادرشوهرم خواهرشوهرم اتقدر حالش بد شد که نگو.دم عید بود‌خواهرشوهرم‌میره بازار پسراش صبحانه میخورن مادرشوهرم سفره رو جمع نمیکنه اینم‌میاد داغ میکنه.

مثل اسی صبور نیست متاسفانه😆

درست میگی ولی ارتباطی ب شما نداره ک جایی نمیرن بابات خواهرت باید بهش اعتراض کنن شما به فکر زندگی ...

عمم به بابام پیام داده که میخوام برم شهر پدریمون از همه دور باشم یه مدت،بابامم گفته خوبه برو منم میام بهت سر میزنم بیشتر پیشت میمونم😂عمم هم جوابشو نداده

بابام گفتم چرا لینجوری نوشتی گفت چون از پیامش فهمیدم منظورش اینه نیاین منم اینجوری نوشتم زورش بگیره

بیا بغلت کنم مثل منی

من ۱۰ اسفند مادرم اومد خونمون خواهرم ۲۹ اسفند اومد ۴۸ سالشه مجرده ۱۰فروردین با هم رفتن 

من چی کشیدم 

نگید چرا اینطوری مگم چون از ماجرا خبر ندارید 

من ساغلم فکر کن اسفند که مادرم بود فقط یکبار غذا کتلت درست کرد اصلا غذا درست نمیکرد نظافت و تمیزی بهش گفته بودن به هیچ عنوان نکن خودم انجام میدم چون خونمون بزرگه نمیتونست 

از صبح تلویزیون و گوشی از روی مبل بلند نمیشد 

اگه یه روز  عصر نمی بردمش بیرون ناراحت میشد آخه من بعد سرکار  خسته بیرون رفتنم چی میگه 

خوا۶رم بلیط برگشت نمیخرید خودم گفتم بلیط گیرت نمیاد الان عیده ۱۰ خالی بود براشون گرفتم اونم میگفت دوستام گفتن تا ۱۳ بمون 

پول بلیط رفت و برگشت هواپیما مادرم دادم ولی برای خواهرمو هزش گرفتم که بعد رفت یه تیکه بهم انداخت که من خسیسم پول بلیطشو ازش گرفتم 

انقد زیاده که نمیتونم تایپ کنم

وزن اولیه : ۶۸.۱۰۰   وزن فعلی : ۶۵.۴۰۰ 😊  وزن هدف : ۵۷
عذاب وجدان میگیرم جالب اینه من اصرار نمیکنم که بیان فقط یه تعارف میزنم یه بار اونم سریع میگه باشه

میاد هتل مجانی واسه خودش.چرا قبول نکنه‌حالا بزار اوضاع خونه روبه راه شد بگو بیان