2752
2734
عزیزم هنوز سن زیادی نداری که.صبر کن. توکل بر خدا کن

کلا هیچ وقت نمیتونم بخاطر مشکلی که دارم 

ی جورایی میخام کم کم باهاش کنار بیام و بپذیرم خیلی وقتع به ظاهز قبول کردم سرنوشتم اینه اما دل و قلبم هنوز نپذیرفته 

من دختر آذرم/ فرزند سوم پاییز/ حال دلم پاییزیست/ ساعتی ابری/ گاهی طوفانی...ولی همیشه سبز🌱(آذر ماهی)

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

منم دلم میگیره ولی مثلا با ی اقایی حرف میزنم خاستگارمه در حد یک ربع بعد دیگه دوس دارم خدافظی کنم حرف ...

چجور ارامش رو به دست اوردی ؟ چرا من نمیتونم؟ ببین ظاهز رو خوب حفظ میکنم جلو بقیه ی جوری که انگار نه انگار اما درونم رو خدا فقط میدونه....

من دختر آذرم/ فرزند سوم پاییز/ حال دلم پاییزیست/ ساعتی ابری/ گاهی طوفانی...ولی همیشه سبز🌱(آذر ماهی)
2731

ازاینک تا این سنم ازدواج نکردم نارحت نیستم  چون   سپردم به خدا هرچی خواست خودش همونو برام مقدر کنه ن اینک نخوام  هنوز قسمتم نشده  خجالتم نمی کشم چون به این چشم نگاه کردم همیشه بیشتربا پدرم مادرم   بودم     چون بزرگترین  دارای اونان برام بخش اذیت کننده اش نگاه جامعه است ک به چشم بازنده بهم نگاه کنن ک خودم با انرژی مثبتم سعی میکنم  نزارم  به چشم شکست خورده نگاهم کنن  سعی کنین  خوشبختی و زمان الانتون  فدای فردای نامشخص نکنین  زندگی رو فقط تو ازدواج نبینین   

ازاینک تا این سنم ازدواج نکردم نارحت نیستم  چون   سپردم به خدا هرچی خواست خودش همونو ...

بااخره شما هنوز امید دارین اما من بخاطر مشکلی که دارم محکوم شدن به تنهایی حکم برام تنهایی رقم خورده

منم دنبال همینم که از عمق قلبم بپذیرم این تنهایی که‌‌‌ کمتر از درون داغوت بشم ففط همیننن وگرنه ظاهرم کاملا برعکس درونمه به قولی صورتم با سیلی سرخه 

عزیزم نمی دونم مشکلت چیه شاید  مشکلت واقعا انقدری خودت باورکردی بزرگ نباشه  راجب خودمم من ام قبلا چرا دغدغه ام بوده  واقیعتش الان به کسی نمی تونم اعتماد کنم بخاطر همونم سپردم به خودش  اگه هیچوقت نشه ام  راضیم به رضای خودش البته بگم  تا این مرحله ارامش  قلبی برسم  خیلی مراحل سخت گذروندم  

عزیزم نمی دونم مشکلت چیه شاید  مشکلت واقعا انقدری خودت باورکردی بزرگ نباشه  راجب خودمم من ...

دعا کن منم بتونم بگذرونم و به اون آرامشه برسم فقط دنبال همینم دلم نمیخاد ی تنهای افسرده بیمار باشم میخام لاااقل ی تنهای اروم باشم فعلا که حالم خیلی خیلی بدهههه ووقها بده قشنگ قلبم درد میکنه 💔

دعا کن منم بتونم بگذرونم و به اون آرامشه برسم فقط دنبال همینم دلم نمیخاد ی تنهای افسرده بیمار باشم م ...

برات ارامش قلبی از خدا ارزو میکنم امیدوارم توام خیلی زود بجایی برسی ک خود خدا برات کفایت کنه  این دنیا با همه  بالا بلندیش ارزش  غم غصه زیاد نداره من فقط به چشم یک ماسفر به این دنیا نگاه می کنم واقیعتشم همینه 

برات ارامش قلبی از خدا ارزو میکنم امیدوارم توام خیلی زود بجایی برسی ک خود خدا برات کفایت کنه  ا ...

مرسی گلم از دعای قشنگت انشالله چندبن برابر این انرژی مثبتی که بهم دادی نصیب خودت و زندگیت بشه عزیزم 🩷🩷🩷🌷🌷🌷