2737
2739

من تازه پیج آنلاین شاپ زدم... میخواستم نظرتون بپرسم ببینم آیا این محصولات بین مردم تقاضایی داره ... براتون عکس بزارم؟

بذار

من یک بسیجی ام✌ فقط حیدر امیرالمومنین است💖 از اول اومدم تکی تو کار ساختم من کارمو تنها✌شیعه علی بن ابیطالبم🌱جانم فدای رهبر✌ حاج قاسم: جمهوری اسلامی حرم است... ما ملت شهادتیم...ما ملت امام حسینیم🤍السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین(ع)🧡فقط یه دلداده واقعی میفهمه لحظه شماری برای ماه محرم و هیئت رفتن چه حسی داره💜

بزار

🇮🇷 🇵🇸 Free Palestine 🇵🇸 🇮🇷گویند علی می‌زده صد وصله به کفشش💔 ای کاش دل خسته ما کفش علی بود🕊️      شهدا میشه برادر نداشته من باشید؟💙.         کی این فراق تمام میشود مهدی(عج) جان؟!💛
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بذار

تو هم آنلاینی هر تاپیک هستم هستی😂❤️

🇮🇷 🇵🇸 Free Palestine 🇵🇸 🇮🇷گویند علی می‌زده صد وصله به کفشش💔 ای کاش دل خسته ما کفش علی بود🕊️      شهدا میشه برادر نداشته من باشید؟💙.         کی این فراق تمام میشود مهدی(عج) جان؟!💛
2728
گذاشتم

اینارو خودت میسازی خیلی خوشگلن من عاشق ویزای چوبی هستم ذخیره کردم بعدا بخرم ازت عالین ادامه بده خیلی طرفدار داره این چیزا

2740

از اون کله حتما نگه دار برام پیجت و بده

اینارو خودت میسازی خیلی خوشگلن من عاشق ویزای چوبی هستم ذخیره کردم بعدا بخرم ازت عالین ادامه بده خیلی ...

خیلی ممنون از انرژی خوبت🌿 خوشحال میشم حمایتم کنید و منو فالو کنید

در ضمن نسبت به پیج های دیگه خیلی ارزون تر میدم

avijhe_stroy

عزیزم الان جینگول جات طرفدارای بیشتری داره

من یک بسیجی ام✌ فقط حیدر امیرالمومنین است💖 از اول اومدم تکی تو کار ساختم من کارمو تنها✌شیعه علی بن ابیطالبم🌱جانم فدای رهبر✌ حاج قاسم: جمهوری اسلامی حرم است... ما ملت شهادتیم...ما ملت امام حسینیم🤍السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین(ع)🧡فقط یه دلداده واقعی میفهمه لحظه شماری برای ماه محرم و هیئت رفتن چه حسی داره💜

ولی همین محصولاتتم توش بفروش

خییییییییییلی قشنگن خیلییییییییییی

عزیزم الان جینگول جات طرفدارای بیشتری داره

آره درسته اما انگار این چیزا خیلی زیاد شده.. اینا محصولات کارای دسته و تو حوزه هنری من علاقه بیشتری دارم بخاطر همین احساس میکنم موفق تر میشم

اما ممنون از نظرت ❤️

2706