2733
2734
عنوان

حق با زن داداشمه یا مامانم؟

23985 بازدید | 416 پست

زن داداشم نه عقد گرفت نه عروسی نه شیربها. گفت پولشو بذاریم خونه بخریم. ولی داداشم گفت فعلا یه سال بشینیم خونه بابام. الان ۵ ساله خانه بابام تو یه اتاق نشسته همونجا هم آشپزی هم همه چیزش اونجا هست تو یه اناق. از اینطرف مامانم میگه پس اندازتون رو بدید اون یکی داداشم ماشین بخره پول نداره( این یکی داداشم عروسی و عقد مفصل خونه شون هم بالاشهرره و رهن هست) هرروز با زن داداشم دعوا دارن و زن داداشم با اینکه یک خانه هستن با مامانم کلا قطع رابطه هست و حرف نمیزنه. مامانم به من میگه تو باهاش حرف بزن قانع شه پول را بدن داداش دیگم ماشین بخره ولی من میگم دخالت نکنم بهتر هس نظرتون؟ داداشم کلا فقط به حرف مامانم گوش میده. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

حق با زن داداشت هست

مامانت چرا اینجوری میکنه 

من همون کسیم که تو دعواهای رو در رو با قلب شکسته هارهار میخندم ، و طرف مقابلم همراه با نگاه کردن بهم به این فکر می‌کنه که (( آیا این اسکلی چیزیه؟! ))                            میخواستم بگم که (( آی طرف مقابل من نه اسکلم نه خنگول ، فقط متاسفانه موقع خلقت سیم پیچی مغزم به اختلال خورده و جای نشون دادن چهره غمگین به تو ، یه چهره خوشحال و خندان نشونت میده ))     😂👹
2740

بیچاره زنداداشت که همسرش نتونست یه خونه براش بگیره

این قدر نگوییم باید به عقاید هم احترام بگذاریم    آنچه قابل احترام است حقایق است نه عقاید...!!   هیچ عقیده ای محترم ومقدس نیست    زیرا می‌تواند ریشه در جهل وخرافه ودروغ داشته باشد...میتواند گفتمانی از داعش یا شری سازمان یافته باشد...احترام به بسیاری از عقاید می‌تواند توهین آشکار به شعور خودمان باشد...!

بیچاره اون دختر گیر کیا افتاده 😢💔 اونکه دیگه لذتی نمیبره ، پولشم مادرت میخواد بگیره برای یکی دیگه ؟؟؟

خطاب به تمام خستگان جهان : باشد که اشک بعدی شما اشک شوق باشد ♥️✨
2706