2752
2734

یکی که غریبس و فقط محل کارمون یکیه چی باید گفت که مؤدبانه باشه و ردش کنی؟ 

یبار برام پیش اومد هول شدم گفتم خب چیکار کنم خدافظ

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

خب بستگی داره تو بدت بیاد یا ن

من کلا بدم میاد نمیخوام وارد رابطه باشم با کسی ولی نمیدونم چجوری ردشون کنم که بر نخوره اکثرا یا عصبی میشم یا استرس میگیرم گند میزنم.

2731
من کلا بدم میاد نمیخوام وارد رابطه باشم با کسی ولی نمیدونم چجوری ردشون کنم که بر نخوره اکثرا یا عصبی ...

بگو لطف دارین

بعد اگه خواست ادامه بده یا بگه جدی با هم باشین بگو فعلا امکان و شرایط ایجاد رابطه ندارم

شکوه سکوت را، به ارزانیِ کلام مفروش‌...شیخ بهایی

بگو این که چیز جدیدی نیست همه منو دوست دارن

مدتـِ زیادی گذشتـ تا بفهممـ تنها کسـے که میتونـہ کاملم‌کنـہ خودمـ هستم؛ فقط خودم، خودمـ نقطه ی آغاز و پایانـ هر چیزی بودمـ..!🌱                 شکست وجود نداره، یا میبرے یا یاد میگیرے چطور ببرے!️.                                                      آقایون سایت نه درخواست دوستی بدید،نه بیاید به تاپیکم چون قهوه ای رنگتون میکنم نه لایکم کنید با تشکر.