2733
2734

مثل بقیه میشد اینجوری که بیشتر از هرکس و هرچیزی منو دوست داشته باشه اون نگاهش پر از گرما و عشق باشه همه جا حواسش به من باشه اولویتش مشغله ذهنیش من باشم برام ذوق کنه پایم باشه بهم افتخار کنه 

هرچند که دوستم نداشتو‌ نمیخواستم که تو نوزادی گذاشت رفت و ازدواج کرد و من با وجود این که ۲۴ سالمه ندیدمش با این حال که تو یه شهریم و خونه مادربزرگم همون خونه ایه که بهش عروس اومده یعنی جای سختی نیست

از این به بعد که نمیخوام که باشه فقط گاهی تصور میکنم 

بعد وقتی اینجا میگم موندم جای بچه هام خودمو فدا کردم ، با بچه جدا نشید ، می‌ریزن سرم

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بعد وقتی اینجا میگم موندم جای بچه هام خودمو فدا کردم ، با بچه جدا نشید ، می‌ریزن سرم

میدونم سخته ولی بچه نه بدون پدر میتونه بزرگ بشه نه مادر تا اخرین نفستون بمونین 

مامان بابای من موندن و من روزی هزاربار برای این موندن توی ذهن خودن سرزنششون میکنم

این فدا کردن نیست،این فقط نابود گزدن بچه ها از طریق دیگه ایه.

بچه به ارتباط سالم و پدر مادری نیاز داره که باهم خوبن و بهم عشق می ورزن و جتگ ک اعصاب ندارن

من مادر دارم ولی هیچکدوم اینارو تجربه نکردم زیاد تو فکرش نرو،شاید اگر بود هزاربار بدتر ضربه میخوردی

میدونم چی میگی ولی اگر یک لحظه به نبودش فکر کنی خودت میفهمی که چقدر نعمت بزرگیه

2740

اسی عزیز شایدشرایط مادرت جوری بوده که نمیتونسته ادامه بده. بایدبا انصاف ومنطقی به قضیه نگاه کنی. بلاخره مادرت ازطرف خانواده خودش خانواده شوهرتحت فشاربوده. اختیاری ازخودش نداشته. نمیشه همینجوری متهمش کرد. بایدشرایط اون زمانش رادید

میدونم سخته ولی بچه نه بدون پدر میتونه بزرگ بشه نه مادر تا اخرین نفستون بمونین 

واقعا نمیشه ، تاپیک آخر منو بخون من بخاطر بچه هام چنین زندگی ای رو ترمیم کردم

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
درسته ولی اگرم جدا میشن مادرا بچه رو ترک نکنن چون بچه بیشتر به مادر نیاز داره

ترک که بله

اونا از همسر هم بودن استفاع میدن نه از پدر و مادر بودن برای بچه

باید مسئولیت پذیر باشن و دو برابر قبل برای بچشون پوری و مادری کنن اما نه دیگه زیر یک سقف

2706