2752
2734

مهریه من 14 تا سکه هستش ، چون خانواده همسرم گفتن دختریکه مهریه زیاد بخواد قصدش زندگی نیست من و شوهرمم چون به سختی به هم رسیدیم شرطو قبول کردم ، روزیکه رفتیم محضر فرم پر کنیم محضردار گفت بند الف و ب رو امضا میکنید؟ من و همسرم پرسیدیم بند الف و ب برای چیه گفت برای حق طلاق ، ماام گفتیم ن امضا نمیکنیم من حق طلاق نمیخوام همسرمم گفت ن حق طلاق نمیدم ، بعدا که سند ازدواجو گرفتیم متوجه شدم بند الف و ب اصلا حق طلاق نبوده ، بند الف این بودن که اگر مرد بی دلیل بخواد زنشو طلاق بده باید نصف اموالشو بهش بده ، بند ب هم شروط دوازده گانه عقد بوده که اگه مرد نفقه نده اگه زندان بیوفته اگه دست بزن داشته باشه زن بتونه طلاق بگیره ، یا مرد بدون اجازه زن نتونه ازدواج دوم کنه ، که همه اینارو من نوشتم امضا نمیکنم و قبول ندارم ، 

ینی در واقع 14 تا سکه به اضافه اینکه هییییییچ حقی ندارم حتی همسرم میتونه بدون اجازه من ازدواج کنه

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731