2752
2734
عنوان

گاهی فکر میکنم اگه منم مامان داشتم——

| مشاهده متن کامل بحث + 174 بازدید | 24 پست
مامان بابای من موندن و من روزی هزاربار برای این موندن توی ذهن خودن سرزنششون میکنم این فدا کردن نیست ...

شما تاپیک آخر منو بخون ، پدر شما ازین بدتر بود؟

من ۲ سال رفتم دادگاه و اومدم نذاشتم بچه‌هام بفهمن

کار پدر و مادر شماهم فدا کردن شماست

سه سال نقاب شادی و شادابی زدم تا بچه هام آسیب نبینن و کم کم زندگیم اصلاح شد

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا نمیری ببینیش؟  کنجکاو نیستی بدونی چه شکلیه؟ صداش چجوریه؟

بعضی وقتا تصورش میکنم میگم یعنی بغل کردنش بوش چجوریه ولی وقتی کادر دلش تنگ نشه و زندگیشو داره جای منو با بچه های دیگش پر کرده نمیتونم مزاحم زندگیش بشم 

شما تاپیک آخر منو بخون ، پدر شما ازین بدتر بود؟ من ۲ سال رفتم دادگاه و اومدم نذاشتم بچه‌هام بفهمن ...

برعکس پدر من اصلا بد نبود

مادرم بد بود

اونی ک موند مثلا برای بچه هاش پدرم بود و ای کاش نمیموند چون هممون دونه دونه تباه شدیم.

شما تونستی زندگیتو مدیریت کنی و بچه هات بویی از قضیه نبردن و الانم زندگیت اصلاح و خوب شده

برای ما نشد

2731
برعکس پدر من اصلا بد نبود مادرم بد بود اونی ک موند مثلا برای بچه هاش پدرم بود و ای کاش نمیموند ...

چون مدیریت با مادره

پدر دستاش بستس

شما با این تجربه بهترین مادر میشی

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
بعضی وقتا تصورش میکنم میگم یعنی بغل کردنش بوش چجوریه ولی وقتی کادر دلش تنگ نشه و زندگیشو داره جای من ...

می دونم دلت شکسته و چقدر غم نبود مادر رو دلت سنگینی می کنه 

اما اگه جات بودم خیلی دلم می خواست مادرمو ببینم حتی شده از دور 

یه مادر همیشه مادره

تا چه حد‌میتونه منطقی باشه نمیدونم اونم وقتی دوقلو ۳۷ روزتو که یکیش معلول جسمیه رو میذاری خونه مادرش ...

یک پیشنهاد. برو ببینش حتی اگر نرفتی جلو از دور نگاهش کن. فقط برای اینکه سوال های ذهنیت رفع بشه. تا از دستش ندادی از دور ببین چه شکلیه