2737
2734
یعنی شما کار معلم رو با رفتگر یکی میدونی     نه به خاطر اینکه خودم معلمم بلکه به خاطر ای ...

همه میتونن معلم باشن با رفتار و کردارشان ب اطرافیان شون درس بدن ....من ب شخصه پدر و مادرم بزرگترین معلم های زندگیم هستن ..نه معلم های اسمی دوره دبیرستان ...چون فقط در زمینه آموزش می آمدن درس میدادن  درس زندگی ک ب درد خورد رو از پدر و مادرم گرفتم ...از برادرم خیلی درس گرفتم هر موقع باهاش هم صحبت میشم اینقد اطلاعاتش زیاده ک آدم کیف میکنه. ‌‌اما مثلا فلان آشنامون معلم هست ...بعضی وقتا ب خاطر تعصب بیجا رو اعصابه

قطعا شغل مادری بالاترین شغله و هیچ شغلی ازش بالاتر نیست چرا که بهشت زیر پای مادران است چرا که همین د ...

جمع نبندین آخه💔🫠 به نظر منم همه شغلی شریفن و قابل احترام... مادر بودن شغل نیست یه نوع مسئولیت خدادادی هست...شغل چیزیه که ازش بشه درآمد برداشت. متاسفانه شرایط جامعه جوری شده که هیچ شغلی احترام اجتماعی نداره دیگه:(

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قطعا شغل مادری بالاترین شغله و هیچ شغلی ازش بالاتر نیست چرا که بهشت زیر پای مادران است چرا که همین د ...

متاسفانه ب این درک هم نرسیدن ک منظور از معلم بودن ب معنای کلمه چیه...معلم کم خرد و متکبر و دیکتاتور ک الانم تو این پست شاهدش بودیم چ درسی میتونه دانش آموزش بده 

جمع نبندین آخه💔🫠 به نظر منم همه شغلی شریفن و قابل احترام... مادر بودن شغل نیست یه نوع مسئولیت خداد ...

ببخشید بخاطر جمع بستنم💗❤منظورم همه معلمهای عزیز نیست فقط قشر خاصی

ولی چه چیزی بالاتر از مادری واقعا،حالا چه از دید شغلی که به قول شما میگید نیست منطقتون هم اینه که بخاطر پولی که دریافت نمیکنه شغل نیست،چه از این دید بهش نگاه کنی،چه از دید انسانیت بهش نگاه کنی بخاطر همین بی مزد و توقع خدمات دادن

2742
چه بد حرف میزنی...ظاهرا معلم های الان فقط برا آموزش تربیت شدن ن پرورش...

شما درست می فرمایید امیدوارم حداقل شما پرورش دهنده خوبی باشید 

شمایی که برای یک خط دیکته گفتن به فرزندنت آسمون میدوزی به زمین  

بی هیچ بهانه‌ای سراغم را بگیر ⁦🐣
متاسفانه ب این درک هم نرسیدن ک منظور از معلم بودن ب معنای کلمه چیه...معلم کم خرد و متکبر و دیکتاتور ...

حق،واقعا

البته همگی اینجوری نیستن

خدایی من هم معلم به قول شما متکبر و دیکتاتور داشتم که با اینکه درسمون خوب بود ولی با دخترایی که فقط متمرکز بودن روی درس مثل من خوب نبودن،همش با اونایی خوب بودن که اهل ....

ولی معلمهای با شرفی و ماهی هم داشتیم مثل معلم فیزیکمون قلب همه بچه ها بود،باور میکنی زنگ تفریحش نمیرفت دفتر خیلی وقتا که درسه مونده بود میموند حل میکرد یاد میداد یه قلپ آب نمیرفت بخوره

ولی امان از معلم ادبیاتمون همش از رفتیم فلان جا دیشب و از خودش و خونه و زندگیش تعریف میکرد

حق،واقعا البته همگی اینجوری نیستن خدایی من هم معلم به قول شما متکبر و دیکتاتور داشتم که با اینکه د ...

دقیقا انسان شریف و خوب از هر  شکل و طبقه ای قابل احترامه ...اون چیزی ک ب انسان وزن میده و به بقیه درس زندگی شغلش نیس گفتار و رفتارش هست . یه انسان چ معلم چ رفتگر پزشک هر چی ب یه جمله با یه رفتار میتونه رو زندگی بقیه تاثیر عمیق بذاره ...چه مثبت چه منفی ..ما هم از هر دو نوع معلم داشتیم ... 

2738
تورو امام حسین اگه معلم اینجاس بگه کادو چی بگیره خوشحال میشه جز پول  چون پول ندارم نفری 1تومن ...

من معلمم. همه از کادو خوشحال میشن. ولی من دوست ندارم دانش آموزانم چیزی بیارند چون شرایط مالی ندارند. چه پیامی بگذارم که نیارند و در ضمن بهشونم خوش بگذره؟