2733
2734
یعنی شما کار معلم رو با رفتگر یکی میدونی     نه به خاطر اینکه خودم معلمم بلکه به خاطر ای ...

بله به نظرم هیچ شغلی نسبت به شغل دیگه برتری نداره،و همه انسانها باهم برابرن مگر در تقوا،حتی به نظرم رفتگر چه بسا از بقیه شغل ها شخصیت فروتن تری و با شرافت تری داشته باشه که حاضر به انجام چنین شغلی شده بخاطر روزی حلال 

بله به نظرم هیچ شغلی نسبت به شغل دیگه برتری نداره،و همه انسانها باهم برابرن مگر در تقوا،حتی به نظرم ...

جانم معلمی شغل انسان سازی است . مقایسه ی شما از پایه اشتباهه 

...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بله به نظرم هیچ شغلی نسبت به شغل دیگه برتری نداره،و همه انسانها باهم برابرن مگر در تقوا،حتی به نظرم ...

اون رفتگر به خاطر تواضع رفتگر نشده در عین اینکه محترم و شریف هست و نسبت به انسان بیکار مسلما با ارزش تره 

دلیلش چیزی دیگه هست . که خب اصلا ربطی به معلمی نداره 

حالا کاری به رفتگران عزیز نداریم .کلا هیچ شغلی قابل مقایسه با معلمی نبست .دلیلش هم بالاتر براتون توضیح دادم

...
واقعیته،چرا اینقدر توقع دارید واقعا زشته

تاپیک آخرمو بخون

زنی را می شناسم من که شعرش بوی غم دارد ولی می خندد و گويد که دنيا پيچ و خم داردزنی با تار تنهايی لباس تور می بافد زنی در کنج تاريکی نماز نور می خواند
2731
جانم معلمی شغل انسان سازی است . مقایسه ی شما از پایه اشتباهه 

حرف شما درست،ولی به نظرم نگاه شما به شغل های دیگه از بالا و دید اشتباهی هست،به نظر من همه شغل ها به یه اندازه مهم و بااهمیت هستند وگرنه اگه یه قشر از مشاغل کار خودشونو رها کنن،به بقیه مشاغل و ادمها هم صدمه وارد میشه

به نظرم همه شغل ها انسان سازن حتی بیشتر چون در عمل به ما یاد میدن مثلا رفتگرها فروتنی و نان حلال خوردن در هر شرایطی رو به ما یاد میدن که این خودش یه کتاب جای بحث داره

حرف شما درست،ولی به نظرم نگاه شما به شغل های دیگه از بالا و دید اشتباهی هست،به نظر من همه شغل ها به ...

زمانی که معلمی را شغل در نظر بگیریم بله  ولی معلمی فراتر از شغله.  هر شغلی در هر جایگاهی قابل احترام و با ارزشه ولی قابل مقایسه با معلمی نیست

...
اولیا روی هم پول میذارن کارت هدیه می گیرن ولی کاش اصلا این کارو انجام نمی دادن

جدا 

چرا ؟

آه از غمی که تازه شود با غمی دگر... 🖤                                                                                                            ای قدس به تو از جان سلام :)  مسلمانان دو قبله دارند کعبه برای عبادت قدس برای شهادت..)                                                 یک ثانیه خورشیدم و یک ثانیه ابرم تلفیق غم و شادی و دلتنگی و صبرم
 خواهرم ابتدایی یه معلم داشت روز معلم نتونست واسش کادو ببره،  تو کلاس گفته بود هر کی به م ...

وای🤣🤣🤣 چه کار خزی ...اصلا خیلی زشته کادو میبرن معلم هم نباید انتظار داشته باشه ...نمیدونم از کی رسم شد

زمانی که معلمی را شغل در نظر بگیریم بله  ولی معلمی فراتر از شغله.  هر شغلی در هر جایگاهی ق ...

پس از چه دیدی نگاه کنیم اگه از دید معلمی نباید نگاه کرد؟

اگه بحث انسانیتش هست نه شغل پس قطعا پزشکان بالاترن چرا که جون انسانها رو نجات میدن،،،،خداوند فرموده اگر یک نفر جون یکی از مسلمانان رو نجات بده انگار جون همه مسلمانان رو نجات داده

پس از چه دیدی نگاه کنیم اگه از دید معلمی نباید نگاه کرد؟ اگه بحث انسانیتش هست نه شغل پس قطعا پزشکان ...

شغل مادری چطور که همه ی مشاغل درش تعریف شده

حالم را نپرس...از من تا حال خوب مسافت زیادیست

کاری با طبقه شغلی و اجتماعی ندارم ولی من به عنوان اولین سال معلمیم...واقعا وقتی برمیگردم خونه توان قدم برداشتن ندارم. شاگردای بسیار شلوغی دارم که جمع و جور کردنشون خیلییی مشکله... همین دیروز توی حیاط جوری همدیگه رو کتک زدن که صورتشون کلا خون بود... مدیرم زدن حالا😂😑 یه خورده آروم تر بشن من کادو نمیخوام😂

شغل مادری چطور که همه ی مشاغل درش تعریف شده

قطعا شغل مادری بالاترین شغله و هیچ شغلی ازش بالاتر نیست چرا که بهشت زیر پای مادران است چرا که همین دانش اموزان و نسل اینده اول در دامن مادر پرورانده میشن بعد معلم،اموزش و پرورش اول از مادر شروع میشه بعد معلم

تا ابد حق خدا وعده بهشت رو به مادران داده نه به هیچ شغل دیگه

نمیدونم چرا معلم ها انقدر خودشونو بالاتر از بقیه میدونن،جیغ و داد خودشونو با معلمی پیامبر یکی میدونن اینا ریاضی و ادبیات یاد میدن،پیامبر پیام خدا،این کجا و آن کجا