2737
2734
عنوان

حشره ساس در هتل توی کیش اقامت داشتیم بودش کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 2216 بازدید | 117 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واقعن عجيب بود همه دهنمون باز مونده بود چون واقعن ميگم صفر تااااا صد وسايل خونه رو شستيم و حتا سر س ...

ااز یه جایی دوباره وارد خونتون شده احتمالاً کسی آلوده به ساز بوده اومده خونتون با خودش آورده

🌸🍃هدفم اینه بتونم اخلاقم رو بهتر کنم🌸🍃🌸🍃به سوال های اطرافیان با صبر و حوصله جواب بدم 🌸🍃🌸🍃با محبت بیشتری رفتار کنم🌸🍃🌸🍃همیشه لبخند روی لب ام باشه🌸🍃
ایییییییی خدا لعنت کنه چطوری بوجود میان تو خونه من ی چیزایی ی وقتا مثل شپش میبینم ولی شوهرم همش میگ ...

خیلی بده نمیدونم والا از کجا میان. اگه خدای نکرده شبها بدنت خارش داشت یا رو ملافه ها لکه خون بود ساسه. ولی خدا اونروز نیاره خیلی سخته من تو چندروز کل خونه رو تمیز کردم سم پاشی کردم طوری که دستام خیلی درد گرفت رفتم دکتر گفت باید دست راستم عمل بشه چون چسبندگی عصب دست داشتم نباید خیلی از دستام کار میکشیدم ولی بخاطر ساس دستام عمل خواست ولی فعلا مراعات کردم یه کم بهترشده

2742
خيلي ريز عكسش تو گوگل هست اندازه مورچه يا كوچيكتر بعضياشون نكته خيلي مهمش اينكه تو دستمال كاغذي بز ...

خب منم خارش میگرفتم افتضاححح ولی فقط من الان ی ساله دیگ خارش نگرفتم

اخه عجيبش اينكه اينمدت اصلا مهمون نداشتيم فقط خودمون بوديم

سمپاشی گازی انجام باید بدید😔

🌸🍃هدفم اینه بتونم اخلاقم رو بهتر کنم🌸🍃🌸🍃به سوال های اطرافیان با صبر و حوصله جواب بدم 🌸🍃🌸🍃با محبت بیشتری رفتار کنم🌸🍃🌸🍃همیشه لبخند روی لب ام باشه🌸🍃
خیلی بده نمیدونم والا از کجا میان. اگه خدای نکرده شبها بدنت خارش داشت یا رو ملافه ها لکه خون بود ساس ...

منم مثل شما دست درد دارن دوتا دستام برامدا شده اما من تماج خونم سنگ هست حتی کف خونه از بس کهنه میکشم

2740
منم مثل شما دست درد دارن دوتا دستام برامدا شده اما من تماج خونم سنگ هست حتی کف خونه از بس کهنه میکشم

عزیزم ازمن میشنوی زیاد از دستات کارنکش بخدا من چندروز پیش رفتم دکتر ارتوپد.بهم گفت فکرنکن عمل کنم خوب میشی گفت مریض داشتم یازده بار دستشو عمل کردم چون دوباره برمیگرده. چون عصبه ممکنه به پات هم بزنه. اینم گفت که استرس هم باعثش هست مواظب خودت باش عزیزم

بببخشید شما هتل پارسیان رفتی چه سالی رفتید و اینکه درگیر ساس شدید؟؟؟؟؟

سال ۱۴۰۰ 

نه عزیزم درگیر نشدیم 

لطفا ذهنتو درگیر نکن مطمن باش باهاتون نیومده 

راستی میتونستی به پذیرش هتل بگی بعد از یک مدت وسایلتو بفرستن واست

نه با این کارهایی که شما کردید ساس باقی نمونده

اگه هنوز نگرانید زیر تخت و صندلی چوبی رو نگاه کنید

اگر ساس باشه لکه‌های قهوه‌ای کوچیک روی تخته‌ها میبینید.

اگه لکه و نقطه نیست یعنی ساس وجود نداره

سرچ کن توی اینترنت اطلاعات کافی هست

ععزیزم تو رو خدا میشه برام تعریف کنی چی شد چیکار کردی به خدا انقدر استرس دارم نمی‌دونی چقدر حالم بده ...

من لباس های ک باهاش تو هتل بودم جدا گذاشتم یه لباس جدید گرفتم پوشیدم اومدم خونه شستن انداختم تو افتاب

من لباس های ک باهاش تو هتل بودم جدا گذاشتم یه لباس جدید گرفتم پوشیدم اومدم خونه شستن انداختم تو افتا ...

بعد اونایی که باهاشون تو هتل بودید رو چطوری آوردید توی خونه شستید؟

2706