2752
2734
عنوان

حشره ساس در هتل توی کیش اقامت داشتیم بودش کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 2237 بازدید | 117 پست

نه بابا انشاالله که نیست دیگه چیزی برای انتقال نمونده که

شب که خوابیدین بعد یک ساعت که چراغو خاموش بود

بلند شو چراغو روشن کن و همه جارو چک کن 

اگر با خودتون آورده باشین که احتمالش زیر ۱ درصده شب میاد و خون میخوره و فرداش روی لباستون یا تشک میبینین لکه خون هست

از همان دست که دادی به تو بر خواهد گشت      جگر خون شده ام خون جگرت خواهد کرد 💔🥀
ععزیزم اندازه دونه کنجد خیلی ریزه ولی خونه خراب کن خدا نصیب گرگ بیابونم نکنه راجع بهش سرچ کن متوجه م ...

یلحظه میری تاپیک قبلم رو ببینی اونجا یه عکس گذاشتم ببین اون شکلی بوده؟ 

من🙋🏻‍♀️ یه دختر اسفندی ام⛄❄ شیطون و خوشخنده 😍😜 عاشق آشپزی ونقاشی ام🦋 همیشه یادت باشه برای هدف زندگیت باید بجنگی تابهش برسی
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

این بلا سر مسافرت مشهد سر منم اومد ولی باهات نمیاد ک همه چی رو ریختی دور 

ععزیزم تو رو خدا میشه برام تعریف کنی چی شد چیکار کردی به خدا انقدر استرس دارم نمی‌دونی چقدر حالم بده اینقدر متضرر شدم به خودمون ضرر زدم کلی لباس و زار و زندگی رو گذاشتم و اومدم

🌸🍃هدفم اینه بتونم اخلاقم رو بهتر کنم🌸🍃🌸🍃به سوال های اطرافیان با صبر و حوصله جواب بدم 🌸🍃🌸🍃با محبت بیشتری رفتار کنم🌸🍃🌸🍃همیشه لبخند روی لب ام باشه🌸🍃
ععزیزم اندازه دونه کنجد خیلی ریزه ولی خونه خراب کن خدا نصیب گرگ بیابونم نکنه راجع بهش سرچ کن متوجه م ...

به مسئولان هتل اطلاع میدادی

روزی داریوش بزرگ دستور داد تا همه یونانیان حاضر در کاخ را به حضور او بیاورند...سپس از آنان پرسید به چه بهایی حاضرند جسد پدر خود را پس از مرگ بخورند؟ یونانیان پاسخ دادند که به هیچ قیمتی حاضر به انجام چنین کاری نیستند. داریوش سپس دستور داد هندیان موسوم به گالاتی که والدین خود را پس از مرگ میخوردند به پیشگاه بیاورند!سپس در برابر یونانیان از ایشان پرسید به چه قیمتی حاضرند جسد پدر مرده خود را روی تلی از هیزم گذاشته و بسوزانند. هندیان فریاد بلندی کشیدند و از شاه خواهش کردند که چنین سخنان کفرآمیزی را نگوید...حس میکنم که داریوش حجت را بر صاحبان هر عقیده‌ای تمام کرد. این داستان نشان میدهد که عقاید هرکس فقط از نظر خودش بی‌عیب است و اگر کسی گمان کند عقیده دیگران نادرست است حق ندارد عقیده خودش را به زور به آنها تحمیل کند.به نقل از تاریخ هرودوت؛ کتاب دوم؛ صفحه ۳۷
2731
کدوم هتل بودین عزیزم

هتل پارسیان کیش

🌸🍃هدفم اینه بتونم اخلاقم رو بهتر کنم🌸🍃🌸🍃به سوال های اطرافیان با صبر و حوصله جواب بدم 🌸🍃🌸🍃با محبت بیشتری رفتار کنم🌸🍃🌸🍃همیشه لبخند روی لب ام باشه🌸🍃
نه  دیگه لخت رفتی خونه چجوری بیاد یه مدت خونه مامانم بود وای یعنی دیوونه شدیم معلوم نبود از کج ...

چچطوری تموم شدن دیگه ندیدید میشه برام کامل توضیح بدی لطفاً

تم لرزید اسمش اومد 

ان شاالله که نیوردین خونه عزیزم 

خدایا شکرت🙏💙💜
2740
عزیزم حشره باشه خب با چشم معلومه این مسخره بازیا چیه

من چندسال تو خونه ای زندگی کردم ک ساس داشت هرسال هم سمپاشی میکردم ولی بازم هرسال داشت. فکر نمیکردم ساس انقدر مهم باشه

♥لطفادعاکنیدامسال اول مهرمعلم شده باشم ان شا الله خیلی محتاج دعاتونم اجرتون باخدا وسیدالشهدا♥آرزو شده مشهد هم لک زده دلامون اما..یکی نیست ما رو یه حرم ببره  ای حرمت ملجأ در ماندگان دور مران از در و ، راهم بده لایق وصل تو که من نیستم اِذن به یک لحظه نگاهم بده رضاجان♥ السلام علَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ♥من تشنه رو جرعه آبم بده سلام دادم آقا جوابم بده از اون سفره فیض کربلا بیا روزی بی حسابم بده ♥گر نگاهی به ما کند زهرا دردها را دوا کند زهرا کم مخواه از عطای بسیارش کانچه خواهی عطا کند زهراصل الله علیک یافاطمه(س)   یاالله یا رَحمنُ یا رحیمُ یا مُقَلِّبَ القُلُوبِ ثبِّت قَلبِی عَلی دِینکَ♥الهی یا فاطر بحق حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها عجل لولیک الفرج ♥

ماهم هتل رفتیم توی کیش بعد صبح که بیدار شدم دیدم اتاق پر موریانه هست تمام پایه های میز با کلی تراشه کنارش بود بعد ملافه رو کنار زدم روی تخت پر از کثیفی بود و جالب اینکه حوله ی حموم گذاشته بودن و شانس اوردیم ما اصلا دست نزدیم بعدش فهمیدیم یکبار مصرف نبوده من نمیدونم نظارتی نیست چرا اخه حوله شاید طرف هزار تا قارچ و مشکل پوستی داشته باشه جالبه هتل پنج ستاره هم بود 

تم لرزید اسمش اومد  ان شاالله که نیوردین خونه عزیزم

مممکنه که که تو ماشین نشسته بودیم تو ماشینمون افتاده باشه الان با ماشین میریم اینور اونور از طریق ماشینمون بیاد چون ما یه دو ساعتی هم لب ساحل نشستیم آفتاب خیلی داغ بود همه چیزمونم الکلی کردم من نگرانم

وای ببخشید ولی حالم از تاپیکت بهم خورد من خودم وسواس این چیزا دهرم سماهم گفتید یاد خودم افتادم ک تمام بدنم دونه میزد انقدر خاروندم تا خون امد دکتر گفته ساس بوده ولی هیچ تمیز کاری مثع شما نکردم ...مگ چیه ساس ک انقدر وسواس نشون دادی جزامی بود مگ

هتل پارسیان کیش

هتل های کیش همه بیخود شدند 

ما چند سال پیش پارسیان رفتیم بد نبود اما اصلا تمیز و لاکچری نیست 

هتل داریوش هم که اینهمه تعریف میکردن امسال رفتیم خیلی تمیز بود اما نه عالی… اصلا در حد تعاریف نبود