2733
2739
عنوان

حشره ساس در هتل توی کیش اقامت داشتیم بودش کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 2237 بازدید | 117 پست
درما کلین چیه

دور کننده حشرات 

🌸🍃هدفم اینه بتونم اخلاقم رو بهتر کنم🌸🍃🌸🍃به سوال های اطرافیان با صبر و حوصله جواب بدم 🌸🍃🌸🍃با محبت بیشتری رفتار کنم🌸🍃🌸🍃همیشه لبخند روی لب ام باشه🌸🍃
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تو ماشین لباسشویی چقدر تو حساسی 

من تو لباسشویی لباسهای شوهرم رو هربار که از بیرون میاد روی ۶۰ درجه میشورم تا لباسشویی ایستاد دوباره روی ۶۰ درجه میشورم وقتی ایستاد یه شستشوی بهداشتی هم میزنیم هرکدوم ۲ ساعت جمعا ۸ ساعت نیم با آب ۶۰ درجه میشوره 

🌸🍃هدفم اینه بتونم اخلاقم رو بهتر کنم🌸🍃🌸🍃به سوال های اطرافیان با صبر و حوصله جواب بدم 🌸🍃🌸🍃با محبت بیشتری رفتار کنم🌸🍃🌸🍃همیشه لبخند روی لب ام باشه🌸🍃
2731
همه رو انداختم دور همشونو فقط نگران اینم که وقتی رسیدیم فرودگاه ماشینمون توی فرودگاه پارک بود و با م ...

ساس فقط توی چوب زندگی میکنه

با چشم قابل دیدنه

از نور و سطوح فلزی بدش میاد

توی ماشین (اگه چوب نباشه) نمیمونه

اگه توی خونه ساس باشه، لکه‌های قهوه‌ای روی چوب دیده میشه

من در زمان دانشجویی این مشکل روبرو شدم. با سمپاشی مخصوص ساس مشکل کاملا حل شد. اصلا نیازی نیست چیزی رو دور بندازین

لباسهای مشکوک هم چهار روز توی یه کیسه دربسته توی فریزر بذارید، هر گونه مشکل احتمالی حل میشه

اوههه چقد حساسی 

دیونه دارم میشم 

2740
ساس فقط توی چوب زندگی میکنه با چشم قابل دیدنه از نور و سطوح فلزی بدش میاد توی ماشین (اگه چوب  ...

مما حتی کفش‌هامونم انداختیم لی می‌ترسم تو رو خدا بهم بگید که اتفاقی نمی‌افته

مما حتی کفش‌هامونم انداختیم لی می‌ترسم تو رو خدا بهم بگید که اتفاقی نمی‌افته

نیازی نیست چیزی رو دور بندازین. ساس با چشم دیده میشه. اگه توی خونه‌ای ساس باشه، خودشو یا لکه‌های قهوه‌ای‌شو براحتی میبینید.

اگه چیزی ندیدید یعنی هیچ مشکلی نیست، اصلا نگران نباشید

نیازی نیست چیزی رو دور بندازین. ساس با چشم دیده میشه. اگه توی خونه‌ای ساس باشه، خودشو یا لکه‌ها ...

الان چهار روزه گذشته ندیدم چقدر دیگه باید صبر کنم تا خیالم کاملاً راحت بشه یعنی از جمعه تا به امروز چیزی ندیدم

این بلا سر مسافرت مشهد سر منم اومد ولی باهات نمیاد ک همه چی رو ریختی دور 

شما چیکار کردید؟؟ تو خونتون اومد؟