2737
2739
عنوان

حشره ساس در هتل توی کیش اقامت داشتیم بودش کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 2228 بازدید | 117 پست
وای ببخشید ولی حالم از تاپیکت بهم خورد من خودم وسواس این چیزا دهرم سماهم گفتید یاد خودم افتادم ک تما ...

از جزام بدتره

🌸🍃هدفم اینه بتونم اخلاقم رو بهتر کنم🌸🍃🌸🍃به سوال های اطرافیان با صبر و حوصله جواب بدم 🌸🍃🌸🍃با محبت بیشتری رفتار کنم🌸🍃🌸🍃همیشه لبخند روی لب ام باشه🌸🍃
چندوقت لباس و ملافه هاتو كلا لباسشويي رو روي درجه اب گرم بزار نصف شب ك كاملا تاريكه يهو چراغ روشن ...

عزیزم میشه بگید چ اندازه هست و اینکه چ شکلیه .از کجا بفهمیم ساس تو خونه هس .با چشم دیده میشه مگ چکارایی میکنه و دلیلی بوجود امدنشون چیه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هتل های کیش همه بیخود شدند  ما چند سال پیش پارسیان رفتیم بد نبود اما اصلا تمیز و لاکچری نیست&n ...

بببخشید شما هتل پارسیان رفتی چه سالی رفتید و اینکه درگیر ساس شدید؟؟؟؟؟

🌸🍃هدفم اینه بتونم اخلاقم رو بهتر کنم🌸🍃🌸🍃به سوال های اطرافیان با صبر و حوصله جواب بدم 🌸🍃🌸🍃با محبت بیشتری رفتار کنم🌸🍃🌸🍃همیشه لبخند روی لب ام باشه🌸🍃
2731
من گردنم بزنن نمیخام کلا تو هتل ها .شمال میرم خونه میگیریم چادر میبرم تو حیاطشون میزنم

خونه و چادر هم اصلا بهتر از هتل نیست عزیزم هر اتفاقی ممکنه برای آدم بیفته … شمال میشه ویلای خوب پیدا کرد البته فقط شمال … اما به تمیزی اونا هم اعتمادی نیس ، چادر هم که بدون امکانات و امنیت… خیلی سخته مگه اینکه اون شهر رو شناخته باشی و از امنیتش مطمن باشی 

در کل در سفر باید کمی راحت گرفت و ریلکس کرد چون بهترین هتل هم خونه تمیز خود آدم نمیشه   

هتل های کیش چند سالی خیلی ضعیف شدند وگرنه قبلا خوب بودن

واقعا؟؟؟من نمیدونستم مگ ساس چیه یا چیکار نیکنه مگ باچشم دیده نمیشه .اخه من بدنم دونه زد رفتم دکتر گف ...

چندماه پیش خونه ماهم چندتا بود شبها کلا پسرم از خارش بدن نمیتونست بخوابه یه روزم دیدم رو دستم راه میره بهش دست زدم خونش ریخت رو دستم که فهمیدم ساسه.5تا سم کامن تو خونه زدم هرجای خونه فکرشو بکنی زدم همه لباسا و با آب خیلی داغ شستم الان خداروشکر خبری ازش نیست. بعضیاش خیلی ریزه دیده نمیشه ولی اونکه خونه آدمو خورده بزرگتره بهش هم دست بزنی خونش میریزه خیلی چندشه

ای وای چه بد  از کجا میان باز آخه

واقعن عجيب بود همه دهنمون باز مونده بود

چون واقعن ميگم صفر تااااا صد وسايل خونه رو شستيم و حتا سر سوزن از لباسا و قاليا و پرده پتو موكت مبل و... بدون شستشو نزاشتيم

2740
چندماه پیش خونه ماهم چندتا بود شبها کلا پسرم از خارش بدن نمیتونست بخوابه یه روزم دیدم رو دستم راه می ...

ایییییییی خدا لعنت کنه چطوری بوجود میان تو خونه من ی چیزایی ی وقتا مثل شپش میبینم ولی شوهرم همش میگ بابا چیزی نیس واسه سبزی ها هستن و گل ها

سلام نه عزیزم زیر یه درصده که با خودتون آورده باشین .خونه مامانم یه سالی درگیر بودن هر چی سم پاشی کر ...

ما رفتیم لب ساحل کیش تکی اون آفتاب داغ و سوزان دوساعتی نشستیم پختیم سیاه سیاه شدیم بنظر شما اگر توی لباسهامون بوده نابود شده توی اون آفتاب سوزنده؟؟؟؟

ما رفتیم لب ساحل کیش تکی اون آفتاب داغ و سوزان دوساعتی نشستیم پختیم سیاه سیاه شدیم بنظر شما اگر توی ...

آره عزیزم . بعدم شما هیچی رو با خودت نیاوردی خونه پس نیست . زیاد هم بهش فکر نکن 

عزیزم میشه بگید چ اندازه هست و اینکه چ شکلیه .از کجا بفهمیم ساس تو خونه هس .با چشم دیده میشه مگ چکار ...

خيلي ريز عكسش تو گوگل هست

اندازه مورچه يا كوچيكتر بعضياشون

نكته خيلي مهمش اينكه تو دستمال كاغذي بزار

و محكم سفت فشار بده

دستمالو باز كن اگه خوني شد ساسه

و از خارش اعضاي خانواده فهميديم

دو سه نفر خارش گرفتن شك كرديم

لاي درز مبل ها اولين بار ديديم

درزهاي مخفي

چون تو روشنايي زياد بيرون نميان

2706