2737
2734
بجا بیمه عمر خودتو ملزم کن هرماه اندازه قسطش طلا بخری بزاری کنار بیشتر سودت میشه

اتفاقا خودم هم به پس انداز فکر کردم.فقط خواستم نمایندگی همون بازار یابی رو قبول کنم گفتن اول باید حتما خودتو بیمه عمر کنی تا بهت کد بدن.قول دادم برم ولی حالا پشیمانم که قول دادم

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

بیمه عمر بیمه خوبیه ولی مشروط به چند تا مورد

اولا بیمه عمر مبلغ بسیار کم ..یا کف مبلغ قرار نیست شود کلان بده بهتون، اگه ب چشم سرمایه گذاری نگاهش کنین باید یک دوازدهم درامد سالانه رو پرداخت کنین تا نرمال باشه

یعنی یک ماه از حقوق یک سالتون بره برای بیمه

دوما باید بدونین ک شرکتهای بیمه تموم هزینه های بیمه گریشون رو تو سالهای اول از بیمه نامه کسر میکنن..یعنی شما عملا تا پنج شش سال سودی روی پرداخت هاتون نمیاد و یهو بخواین بیمتونو ابطال کنین میبینین خیلی کمتر از پرداختتون پس میدن بهتون

سود دهی بیمه از سال هفتم شروع میشه

و تصاعدی میره بالا

یعنی هرچی بیشتر بگذره سودش بیشتره

اگه میخواین یه بیمه عمر خوب بخرین مبلغ مناسب طبق نوشته ام و بالای بیست ساله بخرین

و اینکه

شرکتهای بیمه از نظر بیمه عمر تفاوت چندانی ندارن☺️

دروغ ممکن است دنیا را دور بزند و به‌جای اولش برگردد ؛ اما‌در همین مدت، حقیقت هنوز دارد بند کفش های خود را میبندد تا حرکت کند !            «مارک تواین»
2742

نمایندگی هم اگه فقط عمر میخوان بدن من توصیه نمیکنم..مث بازاریابیه

ولی اگه‌کد عمومی یا جنرال میدن، ارزش داره

ولی خب هزینه هم داره برای شروع کد جنرال(دفتر و تبلیغات ونیروی کار و ...)

دروغ ممکن است دنیا را دور بزند و به‌جای اولش برگردد ؛ اما‌در همین مدت، حقیقت هنوز دارد بند کفش های خود را میبندد تا حرکت کند !            «مارک تواین»
بیمه عمر بیمه خوبیه ولی مشروط به چند تا مورد اولا بیمه عمر مبلغ بسیار کم ..یا کف مبلغ قرار نیست شود ...

ممنونم از راهنماییتون.بنظرتون نمایندگی بیمه پاسارگاد رو قبول کنم؟خوبه؟بدرد میخوره؟

بجا بیمه عمر خودتو ملزم کن هرماه اندازه قسطش طلا بخری بزاری کنار بیشتر سودت میشه

تفاوت بززززززرگی بین بیمه عمر و تمام سرمایه گذاریهای ممکن وجود داره

اونم اینه تو بیمه عمر بندی به اسم سرمایه فوت وجود داره..ک دور از جان کسی که حتی یک قسط بیمه رو هم داده باشه و بلایی سرش بیاد و قوت یا جرح داشته باشه مطابق اون عدد میتونن به کسایی که معرفی کرده تو بیمه نامه مبلغ پرداخت کنن

البته ک بازنشستگی هم داره در صورت اینکه سالم باشیم تا پایان دوره

جز این مورد،اره طلا خیلی به صرفه تره

ممنونم از راهنماییتون.بنظرتون نمایندگی بیمه پاسارگاد رو قبول کنم؟خوبه؟بدرد میخوره؟

نمایندگی عمر؟؟

2740
نمایندگی هم اگه فقط عمر میخوان بدن من توصیه نمیکنم..مث بازاریابیه ولی اگه‌کد عمومی یا جنرال میدن، ا ...

گفته که کد میده .مدیر فروشش.میگه بهم کد میده که هر چی فرم پر کنم بنام خودم میزنه تا بعدا درصد بده بهم.خودش مدیر فروشه منم نماینده بشم میگه اسمتو ثبت میکنم تا بتونی فرم برا همه بیمه ها پر کنی نه فقط عمرو کد میدم اما برا اینکه کد بده میگه اول باید برا خودت بیمه عمر پر کنی .ولی من بیمه عمر نمیخوام

تفاوت بززززززرگی بین بیمه عمر و تمام سرمایه گذاریهای ممکن وجود داره اونم اینه تو بیمه عمر بندی به ا ...

من از زیر و بم همه بیمه ها خبر دارم بازنشستگیشم شوخی بیش نیس یعنی سرمایه رو نگه میدارن سودشو میدن ک بانکم همینکارو میکنه .فوتم ایشون برای سرمایه گذاری و سود میخاد

گفته که کد میده .مدیر فروشش.میگه بهم کد میده که هر چی فرم پر کنم بنام خودم میزنه تا بعدا درصد بده به ...

بیمه پاسارگادی ها یه شعار دارن..میگن هر ایرانی باید حداقل یک بار پرزنت بیمه عمر پاسارگاد شده باشه

خیییییلی فعالیت میکنن در این زمینه و دلیلش هم حاشیه سود بالای بیمه عمره..کارمزدش اونقد خوب هست که بتونه زیر مجموعه هاش روهم ساپورت کنه

منتها میدونی کارش چجوریه؟؟ شرح دادن برات؟؟

نمایندگی عمر؟؟

شما اطلاعاتتون معلومه بالاست خودتون نماینده و کارشناس بیمه هستین؟خواهشا راهنماییم کنید ممنون میشم.فردا باید مدارک ببرم براش.امشب دو دلم.که نمایندگی رو قبول کنم یا نه.خودش گفته که کد میده

من از زیر و بم همه بیمه ها خبر دارم بازنشستگیشم شوخی بیش نیس یعنی سرمایه رو نگه میدارن سودشو میدن ک ...

اصل پول رو‌ نگه نمیدارن

مدت مشخصی برای بازپرداخت تعیین میکنن و اصل و فرع رو توی اون بازه به انتخاب خودتون بهتون میپردازن

روی مبلغ باقیمونده هم مجدد سود میاد روزشمار

من تحصیلاتمو شغلم و زندگیم کلا تو این کار بوده..اما اگه اشتباه میگم ازتون عذرمیخوام

اطلاعات من این طور بوده

من از زیر و بم همه بیمه ها خبر دارم بازنشستگیشم شوخی بیش نیس یعنی سرمایه رو نگه میدارن سودشو میدن ک ...

سلام

یعنی بعد مدت تعیین شده خودشون،بازنشستگی نمیدن؟؟؟

من ۱۱ سال بیمه عمر ایران رو دارم، گفتن بعد از ۲۲ سال بازنشستگی میدم ماهانه،

یعنی سرم کلاه رفته،😐😐😐

ما اونجوری ک دلمون میخواست زندگی نکردیم...اونجوری زندگی کردیم ک مجبور بودیم...
2706