2733
2734
من از زیر و بم همه بیمه ها خبر دارم بازنشستگیشم شوخی بیش نیس یعنی سرمایه رو نگه میدارن سودشو میدن ک ...

عزیزم ممنون میشم راهنمایی ام کنید من هیچی راجب بیمه و پاسارگاد و اینا نمیدونم فقط این مدیر فروش دوستمه میگه بیا نماینده شو پشیمون نمیشی میگه خوبه؟حالا نمیدونم ارزش داره برم نماینده یا همون بازار یابشون بشم

بیمه پاسارگادی ها یه شعار دارن..میگن هر ایرانی باید حداقل یک بار پرزنت بیمه عمر پاسارگاد شده باشه خ ...

کمی شرح دادن.هنوز زیاد شرح ندادن .هی میگه مدارک بیار کد میدم.بعد کلاس بیا تا یاد بگیری

بیمه عمر فروختن کار سختیه

مخصوصا وقتی خودت قانع نشدی بخریش

بازاریابیه اونم نه بازاریابی عادی

یکی بازاریاب کتابه یکی لوازم آرایش..چیزی ک میفروشه رو مشتری لمس میکنه،بالا و پایین میکنن،میسنجه و میخره

نماینده عمر هر شرکتی ک بشی باید بدونی شما یه برگه ای رو به کسی باید بفروشی ک تا بهت اعتماد نکنه نمیخره

از نظر من کار راحتی نیست..حقیقتا شاخه های دیگه بیمه ای رو فروختن راحت تره چون اولا کوتاه مدته(حداکثر یک ساله،موارد استثنا نهایتا دوساله) دوما چون مردم از قسط دادن مداوم خوششون نمیاد

سوما ارزش پول در حال افوله اکثرا معتقدن به شکل دیگه ای سرمایه گذاری کنند درست تره

و سوما بازار بیمه عمر خیلی اشباع شده..یعنی مردم دیگه بدشون میاد میشنون همچین چیزیو

و در نهایت اینکه تو جامعه ای هستیم که اکثرا بدبینن..و اعتماد نمیکنن

پس راحت نیست جلب اعتماد ادما و فروختن یک برگه تعهد بیست سی ساله بهشون

ببخشید پرحرفی کردم

دروغ ممکن است دنیا را دور بزند و به‌جای اولش برگردد ؛ اما‌در همین مدت، حقیقت هنوز دارد بند کفش های خود را میبندد تا حرکت کند !            «مارک تواین»
عزیزم ممنون میشم راهنمایی ام کنید من هیچی راجب بیمه و پاسارگاد و اینا نمیدونم فقط این مدیر فروش دوست ...

هردوش مثل همه تو  اگر بتونی ی مدت کار بازاریابی رو یاد بگیری تو پاسارگاد بعدها میری برا ایران و اسیا ودانا بازاریابی میکنی و کد اونا رو میگیری اگر قصدت موندن تو همون پاسارگاده ک کد رو بگیر ولی اگر میخای شرایطتتو بهتر کنی بازاریابی یاد بگیر

2731

متاسفانه دلیل اصرار دوستتون اینه که حتی اگه شما نتونی بیمه بفروشی ،اون حداقل یک بیمه فروخته‌.اونم ب شما🙈

دروغ ممکن است دنیا را دور بزند و به‌جای اولش برگردد ؛ اما‌در همین مدت، حقیقت هنوز دارد بند کفش های خود را میبندد تا حرکت کند !            «مارک تواین»
بیمه عمر فروختن کار سختیه مخصوصا وقتی خودت قانع نشدی بخریش بازاریابیه اونم نه بازاریابی عادی یکی ...

نه خواهش میکنم.شما درست میفرمایید بنظرم سرمابه روی طلا بهتره تا عمر اما من فقط نماینده بیمه عمر نمیشم گفته سایر بیمه ها رو هم انجام بدم.فقط الان برا اینکه کد بگیرم باید حتما خودم لیمه عمر کنم؟😔

بهرحال اسم این بازنشستگی نیست 

خب بازنشستگی یعنی جمع کردن پرداختات و سنواتت و بازپرداختش به خودت دیگه😄

فرقش با دولتی ها فقط اینه ک بعد فوت، بازمانده های دولتی همچنان بازپرداخت میگیرن..تو عمر خصوصی تا پایان مبلغ به بازمانده ها پرداخت میشه

نه خواهش میکنم.شما درست میفرمایید بنظرم سرمابه روی طلا بهتره تا عمر اما من فقط نماینده بیمه عمر نمیش ...

بازاریابی انجام دادی قبلا؟؟

هردوش مثل همه تو  اگر بتونی ی مدت کار بازاریابی رو یاد بگیری تو پاسارگاد بعدها میری برا ایران و ...

دوست دارم بازاریابی رو یاد بگیرم اما چجوری؟راهش چطوریه؟از کجا شروع کنم

سلام عزیزم بنظرتون برای سرمایه گذاری بچه چه نوع بیمه ای خوبه؟

حقیقتش من نظرم اینه والدین بچه خودشون رو بیمه عمر کنن..و ذینفع بیمه نامه بچه باشه

خدا بهتون عمر با عزت بده ولی این برای ماهایی ک همش نگرانیم اگه نباشیم چی میشه و چی ب سر بچم‌میاد بیشتر جوابه

حقیقتش من نظرم اینه والدین بچه خودشون رو بیمه عمر کنن..و ذینفع بیمه نامه بچه باشه خدا بهتون عمر با ...

ممنون عزیزم و همچنین

یعنی منو همسرم بیمه عمر بشیم 

بیمه های خصوصی یا تامین اجتماعی؟

نه

خب مسیر راحتی نیست ولی میتونه اگه توش استعداد داشته باشی پر درآمد باشه

تحمل بالا

قدرت بیان بالا

توانایی ارتباط گرفتن بالا با آدما

دایره اطراف وسیع..کسایی ک برای شروع ازت بخرن..نزدیکان‌.آشنایان

شغل بدی نیست..تو جهان جزو مشاغل خوبه

یکم توکشور ما راحت نیست

مخصصصصوصا برای خانوم ها

ولی اگه توانایی و استعداد داری و میتونی سختیاشو تحمل کنی میتونه پردرآمد باشه

2706