2737
2734
ممنون عزیزم و همچنین  یعنی منو همسرم بیمه عمر بشیم  بیمه های خصوصی یا تامین اجتماعی؟

تامین اجتماعی خیلی گرونه..سرمایه نهایی، با همون مبلغ رو بخوای تو بیمه  خصوصی ، بیمه عمر باز کنی خیلی بیشتر میشه

ولی خب امکانات درمانی و پشتوانه ای تامین اجتماعی زیاده..اساسا فرق دارن باهم

دروغ ممکن است دنیا را دور بزند و به‌جای اولش برگردد ؛ اما‌در همین مدت، حقیقت هنوز دارد بند کفش های خود را میبندد تا حرکت کند !            «مارک تواین»
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بعد اگه خدا بما طول عمر بده چه نوع بیمه ای برای خود فرزند خوبه؟؟😅

بیمه عمر انواع نداره..پوشش های متفاوت داره

مثلا حادثه و جرح و آسیب و بیماری های خاص و اینا

که یا اینا رو، روی بیمه نامت میخری یا نه

اگه بخری خب اپشن دار میشه بیمه نامت

ولی ( اینو نماینده ها ممکنه نگن بهتون) روی سرمایه نهایی بیمه نامتون تاثیر میذاره شدیدا..کمش میکنه

هدف اگه سرمایه گذاریه و بچه ی کوچیک دارین یه بیمه بالای ۲۰ سال با مبلغ معقول و مناسب بگیرین

دروغ ممکن است دنیا را دور بزند و به‌جای اولش برگردد ؛ اما‌در همین مدت، حقیقت هنوز دارد بند کفش های خود را میبندد تا حرکت کند !            «مارک تواین»
2731
ببخشید زیاد سوال میپرسم کدام نوع بیمه هزینه های کاردرمانی رو بیشتر پوشش میده؟؟

بیمه تکمیلی

اگه بیمه تامین اجتماعی؛سلامت، خدمات درمانی یا هرکدوم اینا رو داشته باشین، بیمه های درمان تکمیلی هزینه. های درمانی رو میتونن پرداخت کنن

اگه انفرادی میخواین بگیرین و استخدام جایی نیستین خیلی گرون درمیاد،نمیصرفه

(کاملا بحثش از بیمه عمر جداست،یه مبحث دیگه س)

خواهشا جواب سوالمو بده چجوری بازار یابی یاد بگیرم

دوره های اموزشی هست ..همایش هاو‌کنفرانس ها..کتابهای برایان تریسی رو بخونی..اصول فروش موفق‌ رو تو نت سرچ کن.قانون جذب رو بخون..خیلی کارا هست..قدم قدم باید پیش بری

2740
ترجیح شما چیه؟؟

نظر شخصیمه واقعا ..توکار فروش هم نیستم که بگین تبلیغه

من اصلا اعتقادی به تامین اجتماعی ندارم

خیلی محبت کردین ممنونم از راهنماییتون

خواهش میکنم☺️♥️

دوره های اموزشی هست ..همایش هاو‌کنفرانس ها..کتابهای برایان تریسی رو بخونی..اصول فروش موفق‌ رو تو نت ...

میدونی من تازه کار تاتوی خانمها رو هم یاد گرفتم و خوب هم کار میکنم منتها تو اون هم فعلا اوله کارمه وهنوز نمیدونم چجوری مشتری جذب کنم بنظرت همینو دنبال کنم یا دوتاشو یعنی هم تتو انجام بدم هم نمایندگی و بازار یابی بیمه؟بنظرت هر دو تا رو امتحان کنم یا ...؟

بیمه عمر انواع نداره..پوشش های متفاوت داره مثلا حادثه و جرح و آسیب و بیماری های خاص و اینا که یا ا ...

اًمیشه لطف کنی  دوستی ام رو قبول کنی؟ممنون میشم.اگه سوالی داشتم البته زیاد مزاحمتون نمیشم،،🙏

میدونی من تازه کار تاتوی خانمها رو هم یاد گرفتم و خوب هم کار میکنم منتها تو اون هم فعلا اوله کارمه و ...

کلا توجه و تمرکز رو به دلیل اینکه مبتدی هستی بذار روی یکی به نظرم..در مجموع جفتشون‌میتونن پردرآمد بشن به شرطی که اصولی یاد گرفته بشه و خوب بازاریابی بشن

اًمیشه لطف کنی  دوستی ام رو قبول کنی؟ممنون میشم.اگه سوالی داشتم البته زیاد مزاحمتون نمیشم،،🙏

چشم عزیزم.خواهش میکنم