2733
2734
عنوان

عایا من باردارم؟

408 بازدید | 27 پست

سلام.17 روز از پریودیم میگذره و هنوز نشدم.دو بار بی بی چک گذاشتم منفی بود و امروز رفتم دکتر گفت به احتمال خیلی زیاد حامله ای.چون تا حالا اینطور فقط نیافتاده بود پریودم.رابطه مشکوکم دارم.آز دارم فردا جوابشو میدن.بچه های ینی واقعا حامله ام؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم ان شاءالله ک بارداری منم دقیقا مثل توام منم ۲۶روزه از پریودم میگذره دوبار بی بی زدم منفی بود رفتم از دادم منفی بود سونو رفتم گفت احتمالا پنج هفته بارداری الان نمیدونم بخدا چیکار بکنم گیج شدم

خدایا خودت میدونی تو دلم من چی میگذره خودتم میدونی ک فقط امیدم به تو پس نامیدم نکن 
2742
کسی هست تا حالا اینجوری شده باشه خیلی گیج شدم😐

مامان من دقیقا همینطور شد 

البته سونو گفت ،چهارهفتشه 

💜روحانی ،حمایتت کردیم ، میکنیم و خواهیم کرد 💜 تا کــــــــــور شود هرآنکه نتواند دید! 

مامان امیرعلی جان من تا حالا پریودم عقب نیوفتاده بود.دکتر رفته بودم کیست نداشتم، دکترم امروز گفت یا کیسته یا حامله ای که به احتمال خیلی زیاد حامله باشی.نمیدونم والا ان شالله که شمام حامله ای

2738
 ممنون عزیزم خب نگفت بهتون ک چیکار باید بکنین

سلام عزیزم

جدی میگی؟؟

فک نمیکنم ها

چجوری با 26 روز تاخیر 5 هفته بارداری؟

یعنی تخمکت روزهای 25 یا 26 پریودت آزاد شده تقریبا؟؟

با من صنما، دل یک دله کن ... 

والا نمیدونم بخدا اصلا موندم چیکار باید بکنم من اخرین بار ۱اردیبهشت پریود شدم یعنی باید یکم خرداد میشدم تا الان یعنی ۲۶روز ازش گذشته دیگه

خدایا خودت میدونی تو دلم من چی میگذره خودتم میدونی ک فقط امیدم به تو پس نامیدم نکن 
والا نمیدونم بخدا اصلا موندم چیکار باید بکنم من اخرین بار ۱اردیبهشت پریود شدم یعنی باید یکم خرداد می ...

آره

کی رفتی سونو؟

کی آزمایش دادی؟

البته مامان منم گفت سر برادرم هر چی آزمایش میداده منفی بوده ولی مطمئن بوده بارداره

سلام منم پریدام 27/28روزه است. این ماه روز 31بی بیچک منفی الان روز 35هنو پرید نشدم یعنی حامل ...

سلام

تا حالا تاخیر داشتی؟

ممکنه دیر لقاح شده باشه و باردار باشی

دیدم همینجا تو سایت بعضی خانم ها بی بی چکشون روز 35 به بعد مثبت شده

2706