2733
2734
عنوان

تفاوت دختر خوشگل و زشت

1702 بازدید | 110 پست

الان داشتم فکر میکردم دختری که خوشگل باشه ده صفر همون اول که بدنیا میاد از دختری که زشته جلوتره 

حالا اینکه آخرش چه گو.. با این خوشگلیش می‌خوره و خوشبخت میشه یا نه رو کاری ندارم 

ولی به هر حال همون اول کلی از اون یکی دختر جلوتر هست 

حالا دختری که زشت باشه باید خودش جرواجر کنه برای همه چی 

درس بخونه کار کنه و آخر هم منتظر باشه یکی لطف کنه با هزار تا شرایط بیاد بگیرش (با منت و بدون هیچ عشقی) یا اینکه اگر از روی غرور تن به چنین ازدواجی نده باید تا آخر عمر تنها بمونه و پدرش دراد 

اما ازدواجی که با عشق باشه و طرف واقعا دوسش داشته باشه 

اوممممم فک نمیکنم شاید یک در هزار پیش بیاد همچین ازدواجی با دختر زشت 

چون هممون میدونیم همه انسان ها و بالاخص مردا فوق العاده ظاهر پرستن و دنبال خوشگلان 

حق هم دارن چون خودمون هم همینطوری هستیم 

موافقید شما هم؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

حق پرومکس

یه عدد نومزد دارم که تموم داراییه منه 👀🤍درخواست دوستی ندید .... اگه مقدوره براتون لطفا برا حاجتام صلوات بفرستید ....🌱🤌خدایا شکرت که هوامو داری و همیشه تکیه گاهم بودی ♡....🕊.....خداوند می‌بینید و می‌پوشاند مردم نمیبینند و فریاد می‌زنند 🙃تا وقتی چیزیو با چشای خودت ندیدی جایی فاش نکن ...قضاوت نکن ....تهمت نزن ...چون خودتم ممکنه به اون درد مبتلا شی:)
2731

من هم دختر زشت دیدم ک ازدواج موفق و یه شوهر همه چی تموم پولدار کنه هم دختر خوشگل ....

و بر عکس

فک کنم بیشتر ب زرنگ بودن دختر و خانوادش ربط داره

رو صورتم یه لبخند کشیدم رو قلبم یه ضبدر

سلیقه ها متفاوته شاید اونی از نظر ما زشته از نظر یه نفر دیگه خوشگل باشه

یکی خوشگله ولی اخلاق نداره شخصیت نداره این خوشگلی به چه دردش میخوره؟

یکی هم میبینی قیافه عادی داره ولی انقدر آدم فهمیده و با شخصیتی هست کیف میکنی از صحبت کردن باهاش

پس همه چی خوشگلی نیست

یس ولی خیلیا رو میشناسم ک با زن خوشگل ازدواج کردن ومث س گ پشیمونن 

آره شاید بعدش پشیمون بشن ولی همون اول انتخابشون دختر خوشگل موشگله و نه دختر زشت 

و این یه چیز طبیعی هس 

2706