2752
2734
عنوان

عایا من باردارم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 408 بازدید | 27 پست

من نمیخام نا امید کنم کسیو 

ولی علت عقب افتادن پری همیشه دلیلش کیست یا بارداری نیست

تغییر آب و هوا 

تغییر رژیم غذایی

هیجانات مثل ترس یا خوشحالی بیش از اندازه

و و و 

امیدوارم همتون باردار باشین

20 روز که از پری بگذره اگه باردار باشین آزمایش حتما نشون میده

بالاخره مامان جانان كوچولو شدم    خدايا شكرت🙏🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
روز 11و 22سیکل رابطه داشتم.. ممکنه باردار باشم؟

اگر روز 31 بی بی چکت منفی بوده احتمالش کمه، چون 9 روز بعد رابطه است، اگر فرض رو بر این بذاریم که روز 22 باردار شده باشی

حالا پناه بر خدا، اگر باردار باشی فردا 100 درصد بی بی چک نشون میده

با من صنما، دل یک دله کن ... 

[QUOTE=43314400]اگر روز 31 بی بی چکت منفی بوده احتمالش کمه، چون 9 روز بعد رابطه است، اگر فرض رو بر این بذاریم که روز ...[/QUOTE

ممنون

منم همینو میگم با حساب رابطه  روز 22 باید فردا نشون بده.. 

ایکاش بی بی چک داشتم

حال ندارم برم بخرم

[QUOTE=43314400]اگر روز 31 بی بی چکت منفی بوده احتمالش کمه، چون 9 روز بعد رابطه است، اگر فرض رو بر ا ...

انشالله آنچه که دلت میخواد و برات خیره فردا پیش بیاد

با من صنما، دل یک دله کن ... 
آره کی رفتی سونو؟ کی آزمایش دادی؟ البته مامان منم گفت سر برادرم هر چی آزمایش میداده منفی بوده ولی ...

من چهارشنبه ی هفته ی پیش آز دادم و دو شب قبلش سونو اخه بعد اون دوتا بی بی چک ک زدم منفی بود یکی دیگه زدم دوتا خط انداخت و بعدش رفتم سونو گفت پنج هفته ولی بعدش ک رفتم آز دادم منفی بود ابته بین ده تا ۲۵ زده بود ک وقتی تفسیر ازمایش بارداری رو تو گوگل زدم دیدم نوشته این عدد یعنی این ک مشکوکه و دوباره ازمایش بدید ولی ازمایشگاه خیلی قاطعانه بهم گفت منفیه حالا نمیدونم چیکار کنم 😢

خدایا خودت میدونی تو دلم من چی میگذره خودتم میدونی ک فقط امیدم به تو پس نامیدم نکن