2733
2734

از این وضعیتم خستم حالم داره بهم میخوره از خودم از همه چی.....

دائم بی حال و بی حوصله ام

فقط دنبال اینم دراز بکشم و بیحال بمونم

کیفیت خوابم صفرررره

با زور قرص تو شبانه روز کلا ۴ یا ۵ ساعت میخابم ک اونم ده بار از خواب بیدار میشم و اصلا انگار نخابیدم

تو همون ۴ ساعتم ۱۰ جور مختلف خواب میبینم

استرسم ب شدت ب شددددت زیاده

وضعیت روحیم مضطرب عصبی و بی انگیزس

دلم نمیخاد ب خودم برسم

حالم نمیگیره خونه  رو تمیز کنم

اصلا حوصله ندارم با بچم وقت بگذرونم بهش چیزی یاد بدم یا بازی باهاش بکنم یا دو کلمه حرف بزنم

حتی گشنم بشه جون ندارم پاشم چیزی بزارم تو دهنم

فقط میرم تو گوشی ولی در همون حین ک گوشی دستمه از گوشی هم متنفرم دوست ندارم حتی تو گوشی باشم

مثلا تصمیم میگرم عصر برم بیرون ولی نزدیکای عصر منصرف میشم کلا از تصمیمم

ن میتونم بخابم ن میتونم درست درمون بیدار بمونم

انگیزه هیج کاری رو ندارم هیچی خوشحالم نمیکنه ب شدت منفی نگر هستم و برای هر چیز غیر ممکنی حتی استرس میگیرم...من اینجوری نبودم.....

روان پزشک هم نمیتونم برم ب دلایلی......

چمه من؟ افسردم؟یا میشه درست شد؟؟؟

خداوند مرا دوست دارد و نگه دار من است✨️🤍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو،چقدر منی..

کاربری واسه دو نفره😇 زیر سایه آقامون امام حسین میگذرونم لحظه هامو💚دلم گرفته خدایا تو دل گشایی کن ❤من آمدم به امیدت تو هم خدایی کن❤ به بوی دلکش زلفت که این گره بگشای❤دل گرفته ما بین و دلگشایی کن❤  من قراره مادرشم.. میدونم خدای من بندشو ناامید نمیزاره 😇.....چهارمین کاربریمه هربار پسورد یادم میره😂😂😂
2731

قهوه نخور اصلا یه مدت 

مدت زمان کار با گوشی و تلویزیون رو کمتر کن

دمنوش های آرامبخش بخور 

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱

گلاب زعفران بخور

شاید زندگی همین باشد،من صاحب آرزویی باشم که شیرینی تعبیرش از آن دیگری ست..ذره ای بهر نبردیم از عالم ،نکند،مافقط بهر تماشای جهان آمده ایم ..این جمله رو همیشه از من یادگار داشته باش که برای تک تک کارایی که بقیه واست میکنن قراره تو سری بخوری🤝مراااااااا به هیچ بدادی و من هنوز بر آنم که از وجود تو مویی به عالمی نفروشم..نکنه باور کنی دوست دارماشونو که تهش تلخیه نخواه که باور کنی....ماهردو شاخه ی یک درخت بودیم ...چه میشد اگر باد از دو سو می وزید؟!
2740
قهوه نخور اصلا یه مدت  مدت زمان کار با گوشی و تلویزیون رو کمتر کن دمنوش های آرامبخش بخور  ...

نمیخورم قهوه

گوشی هم تنها سرگرمیم تو زندگیمه

وقتی دستمه هز گوشیم هم بدم میاد

دمنوشم چن روزه میخورم تغییری نکردم

خداوند مرا دوست دارد و نگه دار من است✨️🤍

بله شما در فاز افسردگی به سر میبرید

اولین قدم بهبود کیفیت خواب هست ، اصلاحش کنید

تا خواب درستی نداشته باشید روز خوبی هم نخواهید داشت

تنــــــــــــــها کسی که میتواند ما را به خاک سیاه بنشاند ... یک دوست بسیار قابل اعتماد است  

منم مثل شما بودم

هیچکس نتونست کمکم کنه

خودمو دستمو گذاشتم رو پاهام و بلند شدم

اولین قدم رفتم باشگاه و همون روز هزینه ی باشگاه رو دادم ک دیگ منصرف نشم از اومدن 

بعدم با دخترم میریم بیرون،پارک خرید و....البته تا شوهرم باشه با هم وقتی نباشه با دخترم

خونه مامانم زیاد میرم اما در حد ی ساعت میرم برمیگردم

اهنگ شاد گوش میدم

گیتار میزنم و.....

آره افسردگی وهمراه با اظطراب داری،نرو روانپزشک،برو دکتر زنان اونم میتونه بهت کمک کنه،ساده ترینش قرص فلوکستین بهت میدن یا اسنترا،ولی بدون نسخه و سر خود نخور،خیلی موثره مخصوصا برای اضطرابت

2706