2737
2739

بچه ها شمام شوهراتون بی تفاوته مثلا دیشب دعوامون شد بعد من رفتم تا صبح گریه کردم تازه 12خابیدم تا 4بعد ی لقمه نون خوردم رفتم تو اتاقم دوباره گریه تا 11باز گریه هیچی نخوردم این ادم نیومد بگه نمرد ب دلم مونده ی بار دعوامون میشه بیاد بگه عشقم ببخشید ناراحت نباش هنه دردم اینه باردارم هستم حداقل بگه از گشنگی بچه رو نکش انگار نه انگار انقد بی تفاوت بوده ک همیشه میکم کاش جدا بشم شبا نمیگه بیاد پیشم بخاب دخترمو بغل میکنه میخابه مگه هرکی بچه دار شده زنشو کنار میزاره یا یدفه نشده بیاد من نگم بغلم کنه 

من و نی نیه هشت هفتم خدا بدون هیچ درمانی باردار شدم.مرسی خدا

مردا همینن ، توعم خودکشی نکن چه خبره این همه گریه و خودکشی بخور ، حال کن برو بیا ، زن ضعیف مادر قوی نمیشه

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خداروشکر مجردم .شوهرت بی تفاوت شده گریه نکن پیشش برو روضه ای جایی گریه کن خالی شی

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید
2731

حامله ای حساسی

وگرنه چخبره فرت فرت گریه اخه

معلومه ادم بعد ی مدت بی تفاوت میشه

حالا ی ساعت گریه کردی اوکی 

بعدش باید شامتو میخوردی با دخترت صحبت میکردی فیلم میدیدی ریلکسم میخوابیدی

شوهرتم ب تخمکت حساب نمیکردی

کائنات در جهت خوشبختی من پیش میره آمین🤍💫                          💚  ۱۴۰۴/۴/۴ 💚       
خودتو اذیت نکن خواهر ،بعضیا بیشعورن دست خودشون نیست . به فکر بچه تو شکمت باش و خودت و خودت 

دیگه نمیتونم از وقتیم باردارم قاطی کردم امشب تصمیم گرفتم سقط کنم بعد جدا بشم کسی ک 5سال ندیدت تا اخر عمرم همینه همیشه با این رفتاراش مشکل دارم 

2738
حامله ای حساسی وگرنه چخبره فرت فرت گریه اخه معلومه ادم بعد ی مدت بی تفاوت میشه حالا ی ساعت گریه ک ...

والا

مشکل از جایی شروع میشه که شوهر رو زیاد آدم حساب میکنیم

اونم فکر میکنه خبریه

حامله ای حساسی وگرنه چخبره فرت فرت گریه اخه معلومه ادم بعد ی مدت بی تفاوت میشه حالا ی ساعت گریه ک ...

اخه همیشه عکس العملم همینکه ی بار نشد منتمو بکش بعد گریه خودمو جمع جور میکنم بی تفاوت میرم ب حارو زندگیم میرسم ولی کی میخاد ببینه من ناراحتم الان بهش نیاز دارم شبا ک دخترمو بغل میکنه میخابه روزا تا 9سرکاره شوهر واسه چم بود 

دیگه نمیتونم از وقتیم باردارم قاطی کردم امشب تصمیم گرفتم سقط کنم بعد جدا بشم کسی ک 5سال ندیدت تا اخر ...

مگه ی بچه دیگه نداری ؟اونو چیکار میکنی اونو که نمیتونی دور غز جونش بکشی ‌....

پس بیخیال 

البته یکم بخاطر حساسیت بارداری هست 

بیشترش هم بیشعور بودن شوهر ....

شوهر منم متاسفانه همینه 🥴 

والا مشکل از جایی شروع میشه که شوهر رو زیاد آدم حساب میکنیم اونم فکر میکنه خبریه

یکسال گذشته تبدیل شدم ب ی روانی همش فک میکردم ی دردی گرفتم افسردگی شدید بی تفاوتی ولی واقعا این شوهر واسه حالم چیکار کرد ی بار ی گل گرفت فک کنم واسش مهم ی بار حسرتش مونده دلم بره ی شال بگیره ب سلیقه خودش الانم ناخواسته باردارم هرشب کارم گریس من امادگی نداشتم بین زمینو اسمون موندم بزارمش یا سقط کنم ک قطعا بیادم قزار نیست زوزای خوبیم داشته باشه

مگه ی بچه دیگه نداری ؟اونو چیکار میکنی اونو که نمیتونی دور غز جونش بکشی ‌.... پس بیخیال  ...

بنظرم مهریا همینن بابام دقیق همینه مامانم پیر شد ادم ک شریک زندگیش کیف نکنه ارایش کنی نکنی فرقی نکنه لباسی بپوشی نگه بهت بهت میاد خوشگل شدی میخام بره بدرک ی ادم ریلکسه ک ناراحتیاش در حد ی سکوته بعد میخابه تمام

بنظرم مهریا همینن بابام دقیق همینه مامانم پیر شد ادم ک شریک زندگیش کیف نکنه ارایش کنی نکنی فرقی نکنه ...

وای وای اصلا اینجوری فکر نکنی ها

شوهر من اینقدر روی لباسم حساسه

اینقدر میگه اینو بپوش اونو نپوش

یعنی سر یه جوراب یه دعوایی راه میندازه

همون بهتر واسش مهم نیست چی میپوشی

2706