2737
2739
عنوان

حالم از خودم و وضعیتی ک توشم بهم میخوره😓😓😓

| مشاهده متن کامل بحث + 539 بازدید | 51 پست
به نظرت تقاص پس میدن اینا؟

والا چی بگم

تا اینجا ک من دیدم خرچی تقاص بوده من پس دادم

روح و روان از من رفته

سلامت جسمی از من رفته

حس و حال شور و ذوق زندگی از من رفته

ولی اون سالم و سلامت و شاد

خداوند مرا دوست دارد و نگه دار من است✨️🤍
شما فعالیت هنری گلدوزی آشپزی مهارت دارین ،باتوجه به پست هاتون که تو این تاپیک گذاشتین فهمیدم حال بدت ...

بخدا حس هیچی ندارم دلم میخاد محو بشم

دلم ب هیچ کاری نمیره دیگ هیچی خوشحالم نمیکنه از همه متنفرم فقط بچم دوست دارم ولی حوصله اونم ندارم

خداوند مرا دوست دارد و نگه دار من است✨️🤍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

داشتم تاپيكهاتون رو ميخوندم

نتونستم طاقت بيارم

هر راهي ك بهتون بگيم براي شما در حد شعاره

شرايط سختي داريد

اگه دوست داريد درخواست دوستي بديد كنارتون باشم

شايد كمكي از دستم بربياد

حداقل يه گوش شنوا

دلم براش میسوزه ک یه پدر بیشعور و اذیت کار داره و یه مادر غمگین و بی حس و حال

من پنج سال اول زندگی خیلی سختی کشیدم بای شوهربی عرضه وبیپول وبداخلاق ویسری اخلاقای دیگه.اون موقع ها حالم خیلی بدبودوروپسربزرگم خالی میکردم که سه چهارسالش بودالان پانزده سالشه ونسبت به پسرکوچکترم کمی پرخاشگره بعضی وقتا توخلوتم گریه میکنم که چرا بچه روقربانیه ی آدم بیخودکردم چراعقل الان ونداشتم؟ بیچاره بچم الان واسه خودش مردی شده.ولی بچه دومم وقتی بدنیا اومدکه شوهرم وبچشم یکی ازاسبابای خونم میدیدم وخوشبجتانه تمام حس وعشق وعلاقم بهش به فنا رفته بود حالم خیلی خوب بودالان پسرکوچکم خیلی اخلاقش خوبه وشوهرم هم خیلی بهترشده شایدهم بخاطرترس ازسردیه منه خوب شده توهم اگه شوهرتو نبینی یعنی توقلب وحست نباشه خیلی خوب میشی

2731
بخدا حس هیچی ندارم دلم میخاد محو بشم دلم ب هیچ کاری نمیره دیگ هیچی خوشحالم نمیکنه از همه متنفرم فقط ...

عزیزم پس تنها راه که حالت خوب میکنه مراجعه به پزشک یا روانشناسه ان شاءالله حالت خوب بشه 

خب عزیزم من شرتیط زندگیم مث شما نیس من درک نمیشم منو حرص میدن دائم اذیت میکنه شوهرم هیجا نمیزاره ...

من همسرم با رفتارهاش رو مخم بود،خونواده ام هم چون نمیخاستم ناراحتشون کنم و از طرفی نمیخاستم شماتت بشم چیزی بهشون نمیگفتم

اما الان ک بخودم اهمیت میدم همسرمم رفتارش تغییر کرده

برای ی باشگاه رفتن اجازه نمیده؟آخه مگ چیه