2737
2734
عنوان

حالم از خودم و وضعیتی ک توشم بهم میخوره😓😓😓

| مشاهده متن کامل بحث + 539 بازدید | 51 پست

افسرده شدي و كنترل خودت رو از دست دادي

همه آدمها دوره اي از زندگي خيلي كوتاه اينطوري ميشن ولي بايستي زود خودشون رو جمع كنن و روي روال زندگي طبيعي بيفتن

اينكه شما مدت زمان زيادي تو اين شرايط باشيد نشانه بيماري روحي هست ك اول بايستي عواملش رو پيدا كنيد و سپس درمان رو شروع كنيد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

افسرده هستی یا نه فقط خودت میتونی به خودت کمک کنی واقعا از یه جایی شروع کنی یه برنامه ریزی داشته باش ذهن شما نمیزاره شما هیچ کاری انجام بدی ولی خودتو مجبور کن مثلا امروز برم بیرون قدم بزنم با ذهنت نمیزاره منصرفت می‌کنه ولی لج کن باهاش لباس بپوش حالا شده یه ربع بری بیرون زود برگردی ولی حتما برو  

منم عین توام کپی برابر اصل

من اینجوری نبودم اصلا

برا یه بیرون رفتن از صبح ذوق میکردم

من خیییلی اتفاقا برام افتاد ک الان اینحوری شدم

خداوند مرا دوست دارد و نگه دار من است✨️🤍
2731
فیلم ببین و بازی های سرگرم کننده که دوست داری یا جایی مشغول به کار شو

اصن دلم نمیخاد هیچ کاری کنم

بعد بیحال میمونم یه گوشه بهد از همین بیحالی هم بدم میاد

اصن نمیدونم چمه

هیچی خوشالم نمیکنه

افسردگی گرفتی، طبق تجربه یکی از نزدیکانم بهت بگم شما باید فعالیت سرگرم کننده یا مسافرت کوتاه برید برید روستای خوش آب وهوا یک هفته دوهفته بمونید یکی از اطرافیانم همین مشکل رو داشت و مدام یا خواب بود یا درگیر بود مشکل روان داشت اصلا اعتقاد به قرص و روان شناس و روان پزشک نداشت رفت روستا دوتا بزغاله شیطون برای خودش خرید و هر روز می ره طبیعت گردی وپیاده روی الان خداروشکر حالش خوبه الانم موندگار شده ونمی خواد بره شهر زندگی کنه میگه زندگی تو روستا با خونه دلباز وعصرا بشینی چای زیر درخت بخوری خیلی دل نشین تره تا زندگی تو چار دیواری تنگ وخفه کننده

باشگاه باید بری  قرصهای ویتامین و آهن و فولیک اسید بخوری  و به خودت کمک کنی  تو رو ...

پتاسیم و آهن بدنم ب شدت پایینه ک دارم دارو میخورم براش

شرایط باشگاهم ندارم

شوهرم نمیزاره برم

2740
بله شما در فاز افسردگی به سر میبرید اولین قدم بهبود کیفیت خواب هست ، اصلاحش کنید تا خواب درستی ندا ...

خب چجوری درست کنم

دیشب ب زور قرص ۱۲ شب خابیدم ۴ صبح بیدار شدم خابم نبرده تا الان

نمیتونم بخابم دیگ

منم مثل شما بودم هیچکس نتونست کمکم کنه خودمو دستمو گذاشتم رو پاهام و بلند شدم اولین قدم رفتم باشگ ...

خب عزیزم من شرتیط زندگیم مث شما نیس

من درک نمیشم

منو حرص میدن دائم اذیت میکنه شوهرم

هیجا نمیزاره برم

کلا محیطی ک توشم مستعد افسردگیه

منظم تقریبا

من چندسال پیش دوهفته پریودم عقب افتاد افسردگی شدیدگرفتم کارم فقط گریه بود هیچی خوشحالم نمیکرد ب محض اینکه پریودشدم حالم خوب شد حالا توهم هورموناتو چک کن شاید بهم ریخته مثل من باشی

منم همینم اما فقط کارای خونه رو مجبوری انجام میدم حالم اصلا خوش نیست

منم مجبوری انجام میدم کارامو ب زور

دو دیقه بعد باز ب گند میکشن

مخصوصا شوهرم اصن انگار ن انگار ک تمیز کردم

میدونم همه اینجورین ولی این بدتره تز اذیت شدن من لذت میبره

افسرده شدي و كنترل خودت رو از دست دادي همه آدمها دوره اي از زندگي خيلي كوتاه اينطوري ميشن ولي بايست ...

چن ساله اینطورم

کم و زیاد میشه

ولی در نهایت حال روحیم هیچ وقت اوکی نیس

2706