2737
2739
عنوان

گریه زیاد نوزاد دلیلش چیه؟؟

248 بازدید | 37 پست

یکدفعه لجباز میشه خیلی گریه می‌کنه شیرو نمیگیره هی سینه رو پس میزنه نمی‌دونم اون لحظه چیکار کنم 😭

میشه برای سلامتی تودلیم یه صلوات بفرستی؟😻پسر خوشگلم مامانی منتظرته هرچی زودتر بیای تو بغلم😍🤱پسرم بالاخره اومد تو بغلم🥰ایشالا خدا همیشه پشت پناهش باشه❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

احتمالا یا رفلاکس داره یا کولیت . بی دلیل که گریه نمیکنه جایش درد میکنه که گریه میکنه .

یبار داداش کوچیکه ی من از صبح تا شب گریه کرد بردیم دکتر گفتن فتق داره و جراحی کردن . 

2740

یا جاش کثیفه ، یا به پوشکش حساسیت داره ، یا به قطره آهن یا مولتی حساسیت داره ، یا آروغ شو نگرفتی ، یا حوصله اش سر رفته دلش بازی می خواد یا خوابش میاد خسته اش کردی 

دل درد  گرسنه نباشه  نفخ و بی خوابی

نمیخابع خب ۱۲ روزشه سینه رو میزارم دهنش یکم میخوره بعد ول می‌کنه میزنم زیر گریع

میشه برای سلامتی تودلیم یه صلوات بفرستی؟😻پسر خوشگلم مامانی منتظرته هرچی زودتر بیای تو بغلم😍🤱پسرم بالاخره اومد تو بغلم🥰ایشالا خدا همیشه پشت پناهش باشه❤️
چند ماهشه؟

۱۲ روزشه سینه رو میزارم دهنش یکم میخوره جیغ مبزنه ول می‌کنه 

نمیخابع خب ۱۲ روزشه سینه رو میزارم دهنش یکم میخوره بعد ول می‌کنه میزنم زیر گریع

رفلاکس یا کولیک داره 

پوسته‌یِ ظاهری چه اهمیت دارد، درونَم ویران است.(عباس معروفی) 
2706