2733
2734
عنوان

سزارین دارم شنبه‌.تجربیاتتون رو بگید

| مشاهده متن کامل بحث + 384 بازدید | 53 پست
سوند اصلاااا درد نداره دراوردنش هم راحته  اینقدرررر پرستارا واردن .. مثل قرقی سوند وصل میکنن و ...

من اذیت شدم.

فقط 3 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌸🙂ممنون میشم اگر برای شادی روح مادر نازنیم و پدر عزیزم صلوات بفرستید🌸🙂
نترس من و خواهرم سزارین شدیم هیییییچ دردی نداشتیم. برلی من فشار شکم رو وقتی بی حس بودم دادن اصلا نفه ...

راسته میگن انگار چاقو خوردی؟ اگه بیهوش بشم چی؟ وقتی به هوش بیام فشار میدن؟

لالایی غنچه ی پونه لالایی.بدون که شب نمیمونه لالایی..لالایی هر غمی که گفتنی نیست..همه دردای ما که گفتنی نیس..همه دردای ما که گفتنی نیست...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سوند اصلاااا درد نداره دراوردنش هم راحته  اینقدرررر پرستارا واردن .. مثل قرقی سوند وصل میکنن و ...

خداکنه

آخه بعضیا میگن بی رحم هستن ک بدون ژل و بدون حتی ژل بی حسی خشک خشک سوند رو میزارن

لالایی غنچه ی پونه لالایی.بدون که شب نمیمونه لالایی..لالایی هر غمی که گفتنی نیست..همه دردای ما که گفتنی نیس..همه دردای ما که گفتنی نیست...
راسته میگن انگار چاقو خوردی؟ اگه بیهوش بشم چی؟ وقتی به هوش بیام فشار میدن؟

من اصلا فشار اینا رو نفهمیدم کی دادن. فقط سوند سخت بود. دراوردنشم راحت بود. وقتی کذاشتن حس میکردم دسش‌ویی دارم هی میرفتم هیچی نبود. پرستار گفت الان بی حست میکنن دردت از بین میرع. راست گفت . همین ک امپول رو زدن ب کمرم ،گرم شد پاهام و بی حس

فقط 3 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌸🙂ممنون میشم اگر برای شادی روح مادر نازنیم و پدر عزیزم صلوات بفرستید🌸🙂
2731
من اصلا فشار اینا رو نفهمیدم کی دادن. فقط سوند سخت بود. دراوردنشم راحت بود. وقتی کذاشتن حس میکردم دس ...

خداکنه فقط حس سوزش و یکمی دستشویی بگیرم. میترسم یجوری سوند رو بزارن زخم بشم بره پی کارش

چطور بی حسی از کمر بهتر بود میشه بگید؟ سوند درد داره یا سوزش؟

ببین من بیهوشی کامل وقتی به هوش اومدم درد شدید داشتم ولی کمر به پایین از اتاق عمل اومدم بیرون هیچ دردی نداشتم ذره ذره دردم داشت شروع می‌شد که مسکن دادن آروم شدم درکل خیلی عالی بود فشار شکم هم تو اتاق عمل بود که هیچی حس نکردم ولی سوند حس سوزش بدی داشت تا بدنم بهش عادت کرد نیم ساعتی طول کشید 

خیلی وقته من شتیدم دیگه بیهوش نمیکنن

سوند مث سوزش لحظه اییه همین

اولین بار ک میخای پاشی درد داری 

وتای هفته باهاته ولی باشیاف اروم میگیری

درد شکمی هم  ک ........  

سایه من بالای سرهمتون باشه صلوات  

هر ۶ساعت شیاف دیکنوفناک بزار برای دردت 

کیسه ابگرم کوچک ببر برای جریان پیدا کردن شیر عالیه ،ماساژ بده 

کمربند طبی از اون کشیا ببر برای بلند شدن حتماااا ببند تا بتونی بلند بشی 

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱

سوند زدن که درد نداره فقط یکم خجالت داره😁 که اونم در مقابل معاینات زایمان طبیعی هیچه

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ

وقتی دراز کشیدی شکم بند و ببند که موقع بلند شدن راحت باشی.

شورت یکبار مصرف حتما با خودت ببر.

شیرخشک هم حتماااا ببر تا به بچه بدی و به حرف بقیه هم توجه نکن که باید شیر خودت و بدی چون قند بچه می افته 

به امید شیر نباش وعده اول و بچه باید حتما بخوره

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
خداکنه فقط حس سوزش و یکمی دستشویی بگیرم. میترسم یجوری سوند رو بزارن زخم بشم بره پی کارش

نه بابا زخم چیه ، من اصلا سوند نفهمیدم داشتم آماده میشدم گفت پاشو، بی حسی بودم از کمر خیلی عالی بود ، تازه پمپ درد داشتم ولی استفاده نکردم ، دردی نداشتم 

اگه ریپلایی میزنم نظرمو میگم ، اگرم ریپلایی نمیکنم یعنی در حدی نیستی که جوابتو بدم ، پس خودتو خسته نکن 😂
واقعا فشار شکم آنقدر درد داره ؟ دلم نمیخواد تجربه‌ ش کنم 

نمیدونم شاید برای من اینطور بود. اخه خیر سرم بیحسم بود کمر ب پایین. وقتی بهوش اومدم اروم بود اومدن فشار دادن گوله گوله اشک میریختم منی ک ۹ ساعت قبلش با درد زایمان اخ نگفتم. منم اصلا دوس ندارم اون روزای مزخرفو تجربه کنم دوباره

هشتگ عدالت آبدوغ‌خیاری🤡نی‌نی‌سایت جاییه که امضای وطن پرستی خلاف قوانینه ولی شعار مرگ بر فلان با قوانین مغایرت نداره😂

نگران نباش اصلا به این موضوع فکر نکن چون فقط یه لحظه است