2733
2734
عنوان

گریه زیاد نوزاد دلیلش چیه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 248 بازدید | 37 پست
اینو بخون توجه کن داره چی میگه بچت این زبون نوزاد عو عکس بالا گذاشتم اگه اننننننه میگه وسینتو نمیگیر ...

خب گشنشه با ولع داره میخوره یهو نمی‌دونم چی میشه ول می‌کنه سینمو گریه می‌کنه 

پسر زیر یکسال 🤱
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب گشنشه با ولع داره میخوره یهو نمی‌دونم چی میشه ول می‌کنه سینمو گریه می‌کنه 

ببین این نظر خودمه خبوشایدم اشتباه میکنم

بچت داره سینتو پس میزنه وگرسنه میمونه براهمین گریه میکنه 

اگه دوس داری فقط سینتو بگیره باید یکم سختی بکشی چون باید شیشیه شیروپستونک ازش دور کنی وبه هیچ وجه ندی وی پیجی هم هست ی ماماست ومتخصص شیر دهی وخیلی از بچه هایی که شیر مادرو پس زدن کمک کرد برگردن واز شیر مادر تغذیه کنن اگه تهرانی حضوری هم میاد خونتون اگه نه انلاینم کمک میکنه دوست داشتی پیجشو میگردم برات میزارم

چی بهش بدم خوب شه؟

آروغش حتما بگیر منم بچه ام همین طور بود دکتر گفت حتما آروغش باید بزنه بعضی بچه ها تا آروغ نزنند آروم نمیشن بعد برو داروخونه یه شربت هست بگیر بگو برا دل درد نوزاد میخوام اسمش یادم نیست 

زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜
2731
ن شیرم همینجوری داره می‌ره پس میزنه

خب شیرت رگ میکه تو دهنش بدش میاد منم همین طور بود شیرت بدوش سینه سبک کن بزار دهنش منم این کار کردم خوب شد اول هاش کوچیکن نمی تونند مک بزنند رگ میکنه بعد خوب میشه 

شیر خودم زیاده میدم نمیخوره گریه می‌کنه چه ساعتم هی نمی‌خوابه الان یکم شیر خشک دادیم خورد آروم تر شد ...

مثل بچه منه همون که گفتم سینه ات رگ میکنه نمیخوره 

من فقط شب ها ساعت ۱۲ شیر خشک میدم بهش که یه وعده هم تو روز کلا دو وعده بهش شیر خشک میدم اگه دائم بدی دیگه سینه ات نمیگیره مراقب باش 

شیر خودم زیاده میدم نمیخوره گریه می‌کنه چه ساعتم هی نمی‌خوابه الان یکم شیر خشک دادیم خورد آروم تر شد ...

اگر با شیر خشک آروم شده دیگه همونه که گفتم قطعا از گرسنگی هست . شیر خودتون رو بدوشید بذارید تو شیشه هم خوبه بهتر از شیرخشک هست

چقدر باید خدا به کسی لطف داشته باشه که بجای اینکه بگه خدایا به کدامین گناه ؟؟ بگه خدایا به کدامین ثواب و کار خیر برای ما معجزه کردی و به زندگی ما جان تازه بخشیدی تا آخر عمر شکرگزارتم🙏 ........گاهی گمان نمیکنی ولی خوب می شود !!!