2733
2734

سلام عمه شوهرم یه ساختمون ۴ طبقه داره ک دو واحد دست خودش و عروسشه دو واحد هم دست مستاجر 

با عروسش صمیمی ام و بچه هامون هم سنن 

عروسش ازش بد میگه ولی تابحال بمن بدی نکردن شاید پشت سرم حرف بزنن ولی تو روم چیزی نگفتن طبقه سوم رو بما پیشنهاد دادن من یکم دو دلم خواهرم میگ بری اونجا مثل مادرشوهر میشه برات 

ولی جنبه های مثبتش برای ما اینک خونشون رو رهن کامل و پول کم گذاشتن بریم اونجا پولی ک پس انداز کرده بودیم تا این خونمون رو تمدید کنیم میمونه توی جیبمون حداقل میتونیم با خیال راحت چند سال بشینیم و هر سال استرس اینک صاحبخونه جوابمون میکنه رو نداریم  

برای من هیچی مهم نیس فقط تنها چیزی ک مهمه ما با اون‌یکی عمش بنا بدلایلی قط رابطه ایم فقط میترسم دختراش برای کرم ریزی تند تند بیان خونه خالشون جلوی چشم شوهرم باشن حالا بنظرتون بریم؟ در واقع شما باشین قبول میکنین؟

درمن یک تیمارستان وجود دارد یک تیمارستان با هفتاد تختخواب هفتاد تختخواب با هفتاد دیوانه و سخت ترین کار دنیا را من میکنم  زمانی ک ازمن میپرسند خوبی؟ ومن باید یک تیمارستان هفتاد تختخوابی را ارام کنم و با متانت صادقانه ای بگویم بله امروز خیلی خوبم ....🤍دیدم ک برنداشت کسی نعشم از زمین..خود نعش خود به شانه گرفتم گریستم...🖤

عمه شوهر جدید بود😂

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 

بله

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
شوهرت همراهت هست که اگه بگی ازینجا پاشیم گوش بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بله عزیز 

درمن یک تیمارستان وجود دارد یک تیمارستان با هفتاد تختخواب هفتاد تختخواب با هفتاد دیوانه و سخت ترین کار دنیا را من میکنم  زمانی ک ازمن میپرسند خوبی؟ ومن باید یک تیمارستان هفتاد تختخوابی را ارام کنم و با متانت صادقانه ای بگویم بله امروز خیلی خوبم ....🤍دیدم ک برنداشت کسی نعشم از زمین..خود نعش خود به شانه گرفتم گریستم...🖤
عمه شوهر جدید بود😂

جدید بود نبود؟

2740
من باشم نمیرم هرگز، میرم جای گرون تر میگیرم اما با آرامش زندگی میکنم 

برای چی نمیری؟؟

عمه ی شوهر من دیونست عمرا یه لحظه باهاش تو یه شاختمون باشم بعدشم من و شوهرم دعوا زیاد داریم اگه تو یه ساختمون باشیم صدامون رو بشنوه میره به کل فامیل میگه😕

راجبه شما هم ما نمیتونیم نظر بدیم که، خودت باید سبک سنگین کنی

اگه فکر میکنی اون کارو میکنن و سابقه دارن خوب نه نرید  اعصابتون خراب میشه

نمیدونم ک عزیز فقط حدس می‌زنم ک ممکنه تند تند بهونه کنن بیان 

برای چی نمیری؟؟

خب با فامیل تو یه خونه بودن سخته عزیزم، رفت و آمدش زیاده، سر از کارت میخوان در بیارن، اونجوری میری جایی بی سر و صدا زندگیتو میکنی، حالا اگر دوبار دعواتون شد صداتون رفت دیگه کل فامیل میفهمه شما چتونه

❌️ لطفاً لایک نکنید ❌️
عمه ی شوهر من دیونست عمرا یه لحظه باهاش تو یه شاختمون باشم بعدشم من و شوهرم دعوا زیاد داریم اگه تو ی ...

ما دعوا هم کنیم صدامون بیرون نمیره 

من فقط مشکلم اون‌یکی عمشه وگرنه با بقیش اوکی ام 

چونکه فکر نکنم برای من مادرشوهر بازی در بیاره🤔

2706