2733
2734
عنوان

خانما شما حاضرین با عمه شوهرتون توی یه ساختمون زندگی کنین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 210 بازدید | 23 پست
خب با فامیل تو یه خونه بودن سخته عزیزم، رفت و آمدش زیاده، سر از کارت میخوان در بیارن، اونجوری میری ج ...

البته اینم بگم ک عمه تنهاست شوهرش هر از گاهی میاد میره یه دختر ۱۹ داره ک تا ساعت ۱۰ شب سرکاره 

درمن یک تیمارستان وجود دارد یک تیمارستان با هفتاد تختخواب هفتاد تختخواب با هفتاد دیوانه و سخت ترین کار دنیا را من میکنم  زمانی ک ازمن میپرسند خوبی؟ ومن باید یک تیمارستان هفتاد تختخوابی را ارام کنم و با متانت صادقانه ای بگویم بله امروز خیلی خوبم ....🤍دیدم ک برنداشت کسی نعشم از زمین..خود نعش خود به شانه گرفتم گریستم...🖤
بله

میشه دلیلش رو بگی 

درمن یک تیمارستان وجود دارد یک تیمارستان با هفتاد تختخواب هفتاد تختخواب با هفتاد دیوانه و سخت ترین کار دنیا را من میکنم  زمانی ک ازمن میپرسند خوبی؟ ومن باید یک تیمارستان هفتاد تختخوابی را ارام کنم و با متانت صادقانه ای بگویم بله امروز خیلی خوبم ....🤍دیدم ک برنداشت کسی نعشم از زمین..خود نعش خود به شانه گرفتم گریستم...🖤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من نمیرم نزدیک مادرشوهر هستم ازاریم نداره اما دوری جدایی واقعا بهتره

چرا نمیری؟

2731
البته اینم بگم ک عمه تنهاست شوهرش هر از گاهی میاد میره یه دختر ۱۹ داره ک تا ساعت ۱۰ شب سرکاره 

بازم من نمیرم، کلا یجا با فامیل یا خانواده زندگی کردن رو دوست ندارم، دخالت و رفت آمدش بیشتر از وقتیه که جای دورتر هستیم، یه وقتی هم مهمونی کسی برای اونا میاد همش توقعشونه که شما هم برید سر بزنید، یا مثلا شوهرت هی میره اونجا، من باشم بیخیالش میشم، یه چیزی میخری میبینن چی خریدی کجا رفتی 

❌️ لطفاً لایک نکنید ❌️
بازم من نمیرم، کلا یجا با فامیل یا خانواده زندگی کردن رو دوست ندارم، دخالت و رفت آمدش بیشتر از وقتیه ...

خواهرمم همینارو میگه 

میشه دلیلش رو بگی 

عمه های همسرم بسیار مهربان و بی حاشیه اند

وقتی یه غم یا یه مشکل پیش میاد میشینم فکر میکنم خب الان این مسئله چقدر مهمه؟ فردا هم همین اندازه مهمه؟ دو ماه دیگه چی؟ سال دیگه چی؟ بعد مقیاسم رو بزرگ تر میکنم : غم من در قیاس با غم سایر مخلوقات در پهنه جغرافیایی این کره چقدر مهمه؟ مشکل من در برابر مشکلات تاریخ خلقت و رنج بشر چقدر بزرگه؟ و اینجوری میفهمم خوشبختم.اسم کاربری من از یه تناقض فلسفی گرفته شده. اگر یه الاغ گرسنه و تشنه رو با فاصله برابر از آب و علوفه ببندن احتمالا انقده بین انتخاب یکی شون تعلل میکنه که از تشنگی و گرسنگی بمیره. آدمها هم خیلی با این موقعیت مواجه میشن و بین دو انتخاب انقده مردد میشن که هر دو فرصت رو از دست میدن