2737
2734
عنوان

امشب بعد ۸سال بزرگترین آرزوم براورده شد.بیاین‌تو خوشحالیم سهیم شین

| مشاهده متن کامل بحث + 955 بازدید | 62 پست
[QUOTE=336032213]وای کاش نمیخوندم تاپیکت رو😕 ته دلم خالی شد... من چند وقته دیگه باید برم با مادرشوه ...

نمیزارن😭😭😭 خواهرا شوهرم هی شوهرمو پر میکنن که مامان تنهاس مامان کسی رو نداره و خلاصه عذاب وجدان میدن که شوهرم زودتر بره پیش مادرش برای زندگی😞

حالا منی که خونه خودم مستقل بودم و هر وقت خواستم خوردم هر نخواستم نخوردم چطور تحمل کنم 😭 خدا سر دشمنم نیاره...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیزارن😭😭😭 خواهرا شوهرم هی شوهرمو پر میکنن که مامان تنهاس مامان کسی رو نداره و خلاصه عذاب وجدان م ...

خیلی سخته خدا کمکت کنه پسری جز شوهر شما ندارن به خواهرشوهرت بگو خیلی ناراحتی بیا برو با مادرت زندگی کن

2742
2740
فقط  الان قیافه مادرشوهرت دیدنیه خخخخ

واییی   اره ناراحت ک هست.میگه غریبیم میکنه.

ولی بنده خدا دوسم داره انقد.مهریونه. ولی خب رفتو امد بیش از حدش و کنترل کردن رفت و امداش دیگه.....

واییی     اره ناراحت ک هست.میگه غریبیم میکنه. ولی بنده خدا دوسم داره انقد.مهریونه. ولی خب ...

بخدااااا هیچ مادرشوهرم ن خوبه ن مهربون ادا در میارن 

فقط 29 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا تو بساز تو بسازی قشنگ تره میشه یه دعا کنی که صحیح و سالم نی نی مو بگیرم بغلم💋
خدا را شکر عزیزم چه چله ای گرفتی 

چه زیارت عاشورا ولی اصلی ترینش همون نذریه که روز ۱۳ ماه صفر میکنن.

۲تا نذر کردم هر دوشو خدا داد. اول گفتم باردار شم و دختر باشه که الان دخترم یکماه دیگه دنیا میاد و دوم عوض شدن خونه که اینم شد شکر خدا

2706