2737
2739
عنوان

اونایی که لیرز میرن جسله ای چقد پول میدین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4393 بازدید | 176 پست
ن بابا من روز اولم خجالت نکشیدم😂😂نمیدونم چرا همه خجالت میکشن بدن خودمو دوس دارم  اوپراتوره ه ...

حرف آخرت فقط 😂😂😂

از کسے نپرس خوشبختی کجاس ✌                                          تو بازی کن عمو .......!        نویـســـــــنده    خــــــــــداس❤                              هروقت خیلی بهت سخت گذشت وناامید شدی  و رسیدی ته خط مدام با خودت بگـــــو: به مو میرسه  پاره نمیشه ؛؛؛  خداهست خداهست خداهستـــ                         میخوام بد باشم ،خدا نمیزاره                                    میخام خوب باشم بندش نمیزاره ،                       عجب بساطی داریما ،                                         بــخــدا نگـــو ⛔◀ مشکل بزرگی دارم▶     ب مشکلت بگو 😒    خـداے بـــــــزرگے دارم 💗💞💖                                                                                
خو پشماتو از رو شلوار لیزر کنه 😂؟

خب نمیگین که میگم یعنی باید کل لباسارو دراورد و یه جا دراز کشید همین مگه نه؟ 

یعنی چی که ما انسان را در رنج آفریدیم و زندگی او مملو از رنج‌هاست؟می‌خوام صد سال سیاه نمی‌آفریدی.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

از چیش خجالت میکشی بدن همه ی شکله خب گلم خجالت نداره ک

منظرم بیکینی و ‌.. بود گلم🙃🫠

این افراد لطفاریپلای نکنندعزیزان معتقد به افراط در دین و خشک و مذهبی /تویی ک نمیزاری بچت بره بیرون چون جامعه خرابه/ افراد فاقد بلوغ فکری و ذهنی/bts fans                                    نظرت با من متفاوته؟ریپ نکن عزیزم من خودم میتونم تصمیم بگیرم عزیزم هیچ وقت با نظر یک کاربر از راه خودم بر نگشتم پس؟نظر متفاوتتون رو بزارید کنار چای میل کنید (مودبانه ترین حالت🥰) این کاربر هیچ گونه علاقه ای به حرف زدن با شما نداره  بچه ها نخندینا ....🖤                                 بیستون که هیچ دماوندم گر سد بشو ؟ هدفم قسمت من بوده و باید بشود ما همچنان هستیم بر آن عهد که با خود بستیم🌱❤
2731
خب نمیگین که میگم یعنی باید کل لباسارو دراورد و یه جا دراز کشید همین مگه نه؟ 

کل بدن میری ؟؟

از کسے نپرس خوشبختی کجاس ✌                                          تو بازی کن عمو .......!        نویـســـــــنده    خــــــــــداس❤                              هروقت خیلی بهت سخت گذشت وناامید شدی  و رسیدی ته خط مدام با خودت بگـــــو: به مو میرسه  پاره نمیشه ؛؛؛  خداهست خداهست خداهستـــ                         میخوام بد باشم ،خدا نمیزاره                                    میخام خوب باشم بندش نمیزاره ،                       عجب بساطی داریما ،                                         بــخــدا نگـــو ⛔◀ مشکل بزرگی دارم▶     ب مشکلت بگو 😒    خـداے بـــــــزرگے دارم 💗💞💖                                                                                
بابا روزی هزار تا میبینن اونیم ک ما داریم خودشون دارن خجالت نداره ک 

اره ولی دست خود ادم نیست میدونی مثلا پوزیشن هاش جوری نیست که اوکی باشی مث استخر رفتن و اینا برات عادی باشه🥲🥲الان موندم بیکینی و اینارو چجوری برم 

🌙
2740
عینک نمیزنن نبینن مث لیزر تتو ک عینک رنگی میزارن😐😂😂😂باز ادم خجالتش رکمتر میشه 

😂😂😀 

اسمتون فرنیاست؟ اولین باره هم اسم خودم می بینم 🤝🏻

این افراد لطفاریپلای نکنندعزیزان معتقد به افراط در دین و خشک و مذهبی /تویی ک نمیزاری بچت بره بیرون چون جامعه خرابه/ افراد فاقد بلوغ فکری و ذهنی/bts fans                                    نظرت با من متفاوته؟ریپ نکن عزیزم من خودم میتونم تصمیم بگیرم عزیزم هیچ وقت با نظر یک کاربر از راه خودم بر نگشتم پس؟نظر متفاوتتون رو بزارید کنار چای میل کنید (مودبانه ترین حالت🥰) این کاربر هیچ گونه علاقه ای به حرف زدن با شما نداره  بچه ها نخندینا ....🖤                                 بیستون که هیچ دماوندم گر سد بشو ؟ هدفم قسمت من بوده و باید بشود ما همچنان هستیم بر آن عهد که با خود بستیم🌱❤
راضیین از نتیجه اش؟ 

بله

صفر نشده ولی خیلی کم پشت و کمتر شده

بیشتر جایی که موهاش به صفر میل کرد ساق پام بود

بعد تموم شدنش هم باید هر زمان حس کردی نیاز داری تمدید کنی من هر چهار ماه اینا تمدید میکنم البته یه جلسه رفتم برای تمدید

اره ولی دست خود ادم نیست میدونی مثلا پوزیشن هاش جوری نیست که اوکی باشی مث استخر رفتن و اینا برات عاد ...

پوزیشن چی🫠اینا که میگن فقط باید یه جا دراز کشید🫠🤣

یعنی چی که ما انسان را در رنج آفریدیم و زندگی او مملو از رنج‌هاست؟می‌خوام صد سال سیاه نمی‌آفریدی.
میخوام بدونم نرفتم ک

گفتم شاید میخاهی بری واسه کل بدن 

میخاهی اطلاعات جمع کنی 

خب همونم واس همه یکیع  من خودمم لیزر نرفتم ولی خجالت ام نداره ی چیز طبیعیه  اونام کارشون ...

درسته💓

2706