2733
2734
عنوان

در ادامه تاپیک کاربر خوشاشتها..میخام داستان خودم و جاریم بگم.

| مشاهده متن کامل بحث + 427905 بازدید | 1372 پست
ولی با گریزاری من و التماس‌های مادرش قبول کرد جاری من داستان داره اینجا بگم من چندتا جاری داشتم ولی ...

شما برای خودت متاسفانه ارزشو احترامی قائل نبودی ایشالا که عوض شده باشی

چرا شوهر سابق ت با وجود زن بچه  قربون صدقه ت رفت پشت گوشی عزیزم گریه نکن  بعد چرا شما ...

یکی سرت کلاه گذاشته گولت زده زندگیت خراب کرده 

بعدها بفهمی قهقهه میزدی

در خوشبینانه ترین حالت ممکن پر تنفر میشدی و عصبی

اگر یک روز از من بپرسندقوی ترین زنان دنیا چه کسانی هستند؟جواب می دهم...زنانی که تنهایی را یاد گرفته اند!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شما برای خودت متاسفانه ارزشو احترامی قائل نبودی ایشالا که عوض شده باشی

چجوری ب این نتیجه رسیدی گلم ک ارزش قائل نبودم

خدایش شماها مال زمین نیستین مال یه کره دیگه هستین

هرچند مهم نیس...

عوض شده یا نشده ..بنظر خودم و همسرم بهترینم😊

اگر یک روز از من بپرسندقوی ترین زنان دنیا چه کسانی هستند؟جواب می دهم...زنانی که تنهایی را یاد گرفته اند!
2731
چجوری ب این نتیجه رسیدی گلم ک ارزش قائل نبودم خدایش شماها مال زمین نیستین مال یه کره دیگه هستین هر ...

شوهرت به خاطر مشکلت فرستادتت خونه پدرو مادرت شمام راحت برگشتی و خواستی بچه جاریتو بگیری 

منم مثل شما بودم 

چقدر دلم به درد اومد از قصه ی زندگیت . درکت میکنم عزیزم چون خودمم این دردو کشیدم خیلیییی سخته خیلیییی😔 

همسر سابق منم بهم مهریه نداد 

دقیقااا حرف همسر سابق شما رو زد 

گفت کلی خرج درمان کردم 

خدا میدونه چقدر دل ادم میشکنه 

ولی خوشحالم واست برای همسر مهربونت 

بمونین برای هم 

❤️

شوهرت به خاطر مشکلت فرستادتت خونه پدرو مادرت شمام راحت برگشتی و خواستی بچه جاریتو بگیری 

حرفهاتون درک نمیکنم نمیدونم چند سالته ..

انتظاری هم نمیره شرایط مشکلات دیگران درک کنی

الحمدالله انگار تو زندگی مشکلی نداری و شرایط سخت نداشتی

خدا انشاءالله این خوشبختیت مستدام کنه.

منم مثل شما بودم  چقدر دلم به درد اومد از قصه ی زندگیت . درکت میکنم عزیزم چون خودمم این دردو ک ...

شماها ک میاین تاپیکم میگن شاهد از غیب رسید

نمیدونم چرا برای بعضیا زندگیا ما عجیبه

بمیرم برات خواهر گلم

شکر میکنم ک حالم درک میکنی...

بعضیا ک انگار ایران ک هیج مال این دنیا نیستن...

برات بهترینها رو میخام.

کاش ما انسانها بتونیم قدرت و حکمت خدارو درک کنیم اونوقت دیگه هیشکی حسرت هیچی رو نمیخوره عزیز دلم خ ...

ممنون عزیزم. همون اوایل به شوهرم گفتم عوض اینکه از تخمک یه خانم دیگه استفاده کنیم بهتره یه بچه بیاریم بزرگش کنیم قبول نکرد گفت حداقل با تخمک اهدایی میدونم که نصف ژنش از خودمه ولی بجه غریبه رو نمیتونم بزرگش کنم. چیکار کنم قبول نکرد. 

اتفاقا هیچ وقت بخدا نگفتم حتما بهم بچه بده همیشه دعا میکنم آخرش هم میگم هر چی به صلاحمه همون بشه

شاید یه روزی منم داستان زندگیم رو گفتم 

گفتی تگم کن

دست بکار شو 

یواش یواش بنویس ذخیره کن

شماها ک میاین تاپیکم میگن شاهد از غیب رسید نمیدونم چرا برای بعضیا زندگیا ما عجیبه بمیرم برات خو ...

عزیزممم

خدا نکنهه 

الهی هیشه شاد و سربلند باشی 

اره درد رو که نمیشه به کسی توضیح داد 

اینکه کسایی که با تو ازدواج کردن باردار میشن 

بچه هاشون بزرگ میشن 

اما تو با هر پریودی که میشی دنیا رو سرت خراب میشه 😔

اینکه نمیتونی نی نی کوچولو ها رو بغل کنی چون همه با ترحم نگاهت میکنن..اینکه میدونی یه روز باید بری

و دست پایین رو داری تو زندگی..

منم مادر نشدم اما خدا خواسته 

حتما نباید میشدم 

اما خدا مهربون ترینه 

خیلی دوسش دارم خیلی کمکم کرده 

خدای زن های تنها...

اسی من اصلا آدمی نیستم که بخوام کسی رو قضاوت کنم یا نفرین کنم ولی واقعا حالم از همسر سابقت بهم خورد خیلی بیشرف بوده که اینطوری دلتو شکونده چطوری بعضیا از خدا نمیترسن ، چطور فکر نمیکنن که تو خودت چه دردهای روحی و جسمی رو تحمل میکردی بخاطر این مشکل که خودتم توش بی تقصیر بودی واقعا دلم گرفت 😔 امیدوارم نتیجه این دل شکوندناشو به بدترین شکل ممکن ببینه هم تو این دنیا هم توی اون دنیا و برای شما آرزوی بهترینها رو دارم به حق این بارونی که داره میباره 🙏

من از برای مصلحت در حبس دنیا مانده ام .
2706