2733
2734
عنوان

ملاک خانما برای ازدواج

| مشاهده متن کامل بحث + 513 بازدید | 60 پست
ظاهرا عشق خیلی طرفدار داره

چون بخ نظرم مهمه 

مبارزه انسان را داغ می‌کند                                      تجربه انسان را پخته!                                          هرداغی روزی سرد می‌شود.                                    اما هیج پختی ای دیگر  خام نمی‌شود!

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

ازدواجای سنتی که اولش عشق نیس ولی بمرور زمان عشق نیاد وسط

چرا به نظرم تواکثر اون ها عشق وجود داره عشق تونگاه اول  اکثرشون اینطوره اما خب هیچکس نمیتونه بگه بزای همه بعد ازدواج عشق بخ وجود میاد 

مبارزه انسان را داغ می‌کند                                      تجربه انسان را پخته!                                          هرداغی روزی سرد می‌شود.                                    اما هیج پختی ای دیگر  خام نمی‌شود!
2731
وقتی یکیو بار اوله می بینیم ، چطور عاشقش میشیم 

به نظر من میشه من تجربه نکردم اما خب امکانش هست به نظرم 

پول و اخلاق باشه قیافه هم به دل می شینه چون هم طرف با پولش خوشتیپ می کنه هم به خاطر اخلاقش خودشو توی دل جا می کنه

ولی اگر اخلاق و پول نداشته باشه کنسله

من مرغ آتشم ... شب را به زیر سرخ‌پر خویش می‌کشم ... در من نشان نیست ز سردی و تیرگی ... من از سپیده‌های دروغین مشوشم ❤️‍🔥 "سیاوش کسرایی"
2706