2733
2734
عنوان

دعوا سر مهریه و طلای عقد

| مشاهده متن کامل بحث + 927 بازدید | 65 پست

ببین جنگ که نیست باید دو طرف توانایی هاشون رو بیان کنن و قبول کنن

مثلا پسر میگه من این تعداد سکه در توانمه ، دختر میگه من این مقدار جهیزیه بیشتر نمیتونم ،.. و بقیه توافقات

به نظرم هیچ طرفی بیشتر از توانش نباید چیزی قبول کنه

عجب 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من بودم‌قبول نمیکردم‌چون ایشون فقط حرف‌خانواده ی خودش و در‌نظر‌میگیره و داره شما رو مجبور میکنه تو روی خانوادت وایسی

مهریه نه ۷۴ اون نه ۲۰۰ شما‌، اگر‌خانوادت راضی‌ میشن بگید ۱۱۴ تا

طلا‌و...هم توافق‌کنید ولی اینکه با عاشقتم و دوستت دارم و وعده ی جبران میکنم و... شما‌راضی بشی و حرف خانوادش بشه نمیپسندم 

منم آن شیخ سیه روز که در آخر عمر      لای موهای تو گم کرد خداوندش را ...🥀🥀
2731
۲۰۰ اینا رو تو این روزگار کمتر پسری قبول میکنه قبلنا عدد نرمالی بود

وا واسه من ۵۰۰ تومنه میخاستن ببشتر کنه پدرشوهرم حالا

خیلی دلم میخواست الان پیش خانوادم کانادا باشم حیف که اونام اینجان  
چقد طلا برای عقد میخواید؟ مگه عقد یه نشون و یه حلقه نمیارن؟ سرویس هم که میره برای عروسی. 

بستگی داره

برخی خانواده ها از جمله خانواده ما چندتا عید مهم مثل عید غدیر و روز زن طلا میبرند

2738

ما چه قانع بودیم واقعا یعنی حتما باید طلا باشه برا عقد 

کسی مخالف حرفام هست ریپ نکنه   سایت پرشده از بچه‌های کم سن و سال حوصله حرف زدن با شماها رو هم ندارم ریپ کنین گزارش میخورین
کوتاه نیا،هم برا طلا هم برا مهریه ،نخواستن هم بدرک من خودم دلم سوخت بخاطر همین حرفاش حالا پشیمونم ...

مردا راه شو بلدن 

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش بزرگ😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶

من چهارسال نامزد بودیم

خانوادم گیر دادن باید سر عقد طلا بخره باید ۵۰۰ سکه بزنه

ولی من راضیشون کردم ۱۱۴ تا سکه زدیم یه انگشتر خوشگل هم سر عقد بهم داد

چون شوهرم گفته بود ک عروسی جبران میکنم بهترین عزوسی رو برام گرفت وام ازدواج هم ک گرفتیم گفت برات النگو میخرم

و الان خداروشکر زندگیم عالیه به سکه و طلا و پول نیس مهم خوشبختیتون هست

2706