2733
2734
عنوان

دعوا سر مهریه و طلای عقد

| مشاهده متن کامل بحث + 991 بازدید | 65 پست

حالا مهریه مهم نیست ولی طلا رو بخر به منم گفتن ما رسممون موقع عروسیه بعد سر عروسی اصلا یه جوری مادرش و خودش و بقیه رفتار کردن انکار یادشون نیست که طلا بخرم هیچی نگرفتن الان تا تایپک میزنم میگم طلای خودم خریدم همه میگن آنقدر طلا خودم نکن نمیدونن هیچی اونا نگرفتن

۷۴ تا سکه و شرط محضری ضمن عقد بزار خونه ای که میخره به نامت بزنه. یا از خونه پدرش مهرت کنن. طلا هم ...

دیگه چی، تو این زمونه اصلا نمیشه به دخترا اعتماد کرد یعنی چی خونه باباش رو به نامت بزنه، مگه دختر قحطه. من که هیچ وقت اجازه نمیدم پسرم خونه له نام زنش بزنه البته اگه چندتا خونه داشته باشه اشکالی نداره

من از سال ۸۸ عضوم فقط کاربری قبلیم رمزش رو گم کردم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من نمیخام چیزی بگم تو ناراحت بشی ولی کوتاه بیا تا ی حدی زیادی کوتاه بیای سوارت میشن من خانواده شوهرم همه چی برا من نخریدن گفتن نداریم شوهرمم با زبون خرم میکرد ولی بعد عروسی دیدم دخترای خودشون که خاستن عروس بشن همه چیو تمام کمال خاستن و کوتاه نیومدن و سر من کلاه رفت این وسط

دختر داییم دختر خالم همه همین بودن 

به جاش حق و حقوقتو بگير 

مثله حق طلاق حق تحصيل و كار و حق خروج از كشور 

خر جي هم نداره! اگه به خاطرش كوتاه اومدي ، حتما توقع داشته باش كه اونم واسه تو يكم گذشت داشته باشه اول زندگي همش يكطرفه نباشه 

2731
دیگه چی، تو این زمونه اصلا نمیشه به دخترا اعتماد کرد یعنی چی خونه باباش رو به نامت بزنه، مگه دختر قح ...

یعنی اختیار خونه های آیندهدپسرت هم دست شماست؟

منم آن شیخ سیه روز که در آخر عمر      لای موهای تو گم کرد خداوندش را ...🥀🥀
یعنی اختیار خونه های آیندهدپسرت هم دست شماست؟

نه، اول زندگی نمیشه که همه چی رو زد به اسم زن بعد بگه طلاق میخوام و همه چی پر

سلام مگه نمیکند هرچی دارن مال شماس؟۷۲تا سکه به علاوه نصف اولین خونه ای که خریدند.اونموقع که دیگه دار ...

اینقدر زرنگه میخره میزنه به نام مادرش مبادا ننه جونش قهر نکنه

با دل پاک ات برا سلامتی بچه ام صلوات میفرستی 💚
دیگه چی، تو این زمونه اصلا نمیشه به دخترا اعتماد کرد یعنی چی خونه باباش رو به نامت بزنه، مگه دختر قح ...

طرف ماها رسم همینه. دختر قحط نیست دخترامون ارزشمندن😉😊

از حالا مادرشوهربازی درنیار. حالا مهر خودت دوبرابر همینه😂

هرکاری کنی موفق نمیشی با من دعوا کنی. تا جایی بحث میکنم که بدونم میتونم کمکی کنم. ببینم خودتو به خواب زدی همون لحظه ولت میکنم و تلاش نمیکنم بیدارشی.😊

اسی دوتا خانواده بشینن باهم صحبت کنن،ب حرف اینایی ک میگن فلانی تو فامیل هزارتا سکه مهرش بوده و فلان توجه نکن،الان واقعاسخته،من خودم 300تامهرمه وسال 92اون زمان سکه زیر یک تومن بود فک کنم

لطفا خودتون رو خسته نکنید ،هیچ درخواست دوستی قبول نمیکنم

اینکه میگید حق طلاق بگیر

مهریه خیلی مهم تره

مهریه درواقع ارث زنه

حق طلاق وقتی مهم بود که مردا راضی به طلاق نمیشدن

اما الان اکثر مردا از خداشونه زنشون طلاق بگیره بره فقط دردشون مهریه است

{ خانم هستم }
طرف ماها رسم همینه. دختر قحط نیست دخترامون ارزشمندن😉😊 از حالا مادرشوهربازی درنیار. حالا مهر خودت ...

چطور شما به پسر اعتماد ندارین خونه بنام میخواین ولی پسرا به شما اعتماد کنن

اول زندگی کسی نمیاد ریسک کنه خونه به نام کنه با کدوم اعتماد و منطق ، دیگه از طرف بخوای خونه پدرش رو به نام عروس کنه که خنده داره مگر اینکه عرف کل اون منطقه و شهر باشه که بازم برای خود من لااقل عجیبه

استارتر عزیز این چیزا با پیغام پسغام درست نمیشه این وسط چند تا کلمه و لحن هم جابه جا بشه هزارتا سوتفاهم به وجود میاره .. شما و بزرگترا عاقل و بالغید بشینید قشنگ دور هم حرف بزنید از داشته ها بگید با هم کنار بیاید 

عجب 

یه لحظه حس کردم مادرشوهرمنی اون قسمت گفتی اجازه نمیدم پسرم خونه بنام زنش بکنه😂

لطفا خودتون رو خسته نکنید ،هیچ درخواست دوستی قبول نمیکنم
اگه خونه داره بگو بجا مهریه ۳ دانگ از خونه رو بنامم بزن

هیچی نداره فعلن 

24سالشه و نه خونه داره ن ماشین ن شغل 

من 19سالمه و دانشجو معلمم 

وضع مالی خانوادمونم یکیه 

با همین عاشقم عاشقم گفتنش قبولش کردم آخه هیچی خاستگار ندارم من

2706