2737
2739
1500 ریختن ک خوبه برای ما 500.700🤣🤣

دقیقا همین ماه که به طور اساسی پول‌لازمم⁦🤦🏼‍♀️⁩

ای خدا بگم چی کارشون کنه. کجای دنیا آدم با کارمند خودش اینجوری تا می‌کنه.

بعد کلی منت هم میذارن که حقوق زیاد شده.

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻
دقیقا همین ماه که به طور اساسی پول‌لازمم⁦🤦🏼‍♀️⁩ ای خدا بگم چی کارشون کنه. کجای دنیا آدم با کارمند ...

همه حا حار میزنن نقوق معلما زیاد شده

راست میگید بیاین حقوق اقازاده هارم بگین

خجالتم چیز خوبیه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همیشه مقرری ماه اول کم میشه میره تو صندوق

میدونم ولی نه اینقدر.

سال‌های پیش یادم نیست اینقدر کم کرده باشن.

شایدم چون حقوقم کمتر بود به چشم نمیومد🤔

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻
دبیری چی هسی

ادبیات

2731
اوه سال چندمی؟

سوم

میدونم ولی نه اینقدر. سال‌های پیش یادم نیست اینقدر کم کرده باشن. شایدم چون حقوقم کمتر بود به چشم ن ...

هر موقع و به هر دلیل حکم جدید بزنن و حقوق اضافه بشه مقرری ماه اول رو کم میکنن

حالا فروردین باشه یاماه دیگه 

در شرف بازنشستگی هستم هنوز نمیدونم چرا مقرری ماه اول کم میشه 

فقط، هم آ پ اینکارو میکنه 

من معلم هستم، درد فهمیدن و فهماندن و مفهوم شدن همگی مال من است. 
2740