2733
2739
عنوان

بیایین بگین این اسمش خیانت نیست؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 834 بازدید | 91 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اسکرین شات گرفته بود از تماسش

همونو بکن مدرک جداشو ابرو شرف هم برا این دوتا هرزه نزار

امضام خیلی مهمه👍                                                                                                                                                                                                                                                                                               😂خیلی مهم😂
2731

واکنشت چی بود؟؟؟ 

اگه من بودم تا الان کاری کرده بودم اون زن سلاخی بشه😐بعدشم شوهرمو تیکه تیکه اش میکردم

فقط 8 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خونه رو مرتب کردم! حالا تنها چیزی که اینجا بهم ریخته اس،منم! :) 
2740

چه خ....ایه داره شوهرت

خدایا رضامو به خودت میسپرم مراقبش باش❤️🥺 رضا همه کس منه خدا جونم ازم نگیریش ی وقت 🥲💕رضا قشنگ ترین اتفاق زندگی منه خراب نکنی خدا جونم.بحث داریما ولی نباشه میمیرم.با خوشحالیش خوشحالم با ناراحتیش ناراحتم با صداش زندگی میکنم با بغلش اروم میشم کلا بغلش حس خیلی خوبی دارهههه 🥰🤗 خدایا خودت برام نگهش دار 💋💕 میدونم کفره ولی واسم خداعه🫠🥲 تویی که داری اینو میخونی جون عزیزت ی صلوات بفرس به خاستم برسم 

زنگ به زن عموش بزن ! 

عکسا رو بفرست ابرو جفتشون رو ببر 

شوهرت هم تو خونه راه نده

اسی زن نیستی اگه اینکار رو نکنی! 

قسمت میدم بکن وگرنه همین آش و کاسه هست همیشه 

اسم کاربریم بسیار یهویی انتخاب شد🙈برای همین عجیب غریب هست.کاربران عزیز برای تگ کردن من رو اسم کاربریم بزنید تا کپی شود. 🙏 حتی اگه همه آدما برن خدا میمونه.اگه خدا این شرایط رو جلوت گذاشته خودش هم تو رو ازش رد می‌کنه 🌱🤍.سبز ماندن در بین ویرانه هاریشه میخواهد🌱. سوالی باشه در خدمت هستم 🤍 بنده عاشق شغلم هستم ترکیبی از ریاضی و ادبیات فارسی لذت بخش ترین هست! درخواست کاربری لطفا ندید🔴

وقتی قبلا هم دیدی به رو خودت میکردی هنوز باهاشی احترامت رو هم از دست میدی بدتر هم میکنه

زنی برای تمام فصول برگرفته از شخصیت سر توماس مور ملقب به  مردی برای تمام فصول است انسان اصیل کسی است که آرمانی را برگزیده و  نه، از سر تعبد یا اقتدار کسی یا تقلید از کسی دست از این آرمان نمی شوید.یعنی هیچ تهدید یا تطمیع، هیچ جاذبه یا دافعه اجتماعی و بیرونی او را از نیل به آرمان‌هایش باز نمیدارد. 
2706