2737
2734
عنوان

شما هم اندازه ی من به اتفاقات گذشته فکر میکنید وحسرت میخورین

| مشاهده متن کامل بحث + 122 بازدید | 29 پست
ولی میدونم هر چی جلو تر رفتم فهمیدم جز خودم و خدا کسی برام کاری نکرد

ما هرچقدر جلو میریم یه چیزای هست که باعث میشه حسرت بخورم لبخند بزنیم گریه کنیم و خیلی باور دارم که اگه الان قدر اون خوشبختیو ندونم از دستش میدم و اونم میشه به حسرت دیگه پیر شدن فقط تغییر چهره و افتادن پوست و نداشتن جنوب و زیباییش نادیده گرفته شدنش دردناک نیست اینکه دیگه تو اخرین مرحله از زندگی هستی که از اون جلو تر نیست و فقط حسرتشو خوشبختی هایی که گذشته برات مونده امیدوارم قبل پیر شدنم بمیرم 

تو خوبی!!! 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

خب مگه بده؟ حداقل حسرت دانشگاه رفتن و... نموند رو دلت

دانشگاه ازاد میرم و کنکور هیچ دخالتی تو دانشگاه رفتن من نداشت چار سال از عمرم و درس خوندم و عذاب کشیدم و کلی تاوان روحی جسمی دادم ای کاش نمیخوندم و از زندگی لذت میبردم

2731
دیدم خدایی دوستای منم همینن از بین رفتن از بس خوندن هیچی ب هیچ تهشم ول کردن

اره بابا پس توام غصه اینو نخور ک چرا درس نخوندی اینک بخونی نتیجه نگیری خیلی بدتره لجت درمیاد 

2738
اره بابا پس توام غصه اینو نخور ک چرا درس نخوندی اینک بخونی نتیجه نگیری خیلی بدتره لجت درمیاد 

داش من هنو دبیرستانم تموم نکردم اگه اخراجم نکنن میرم مدرسم دوباره باید دیپلم بگیرم تازه رشتمم انقدا سخت نیس انسانی ام

ولی تنبلی کردم نخوندم الان ب گوه خوردن افتادم

داش من هنو دبیرستانم تموم نکردم اگه اخراجم نکنن میرم مدرسم دوباره باید دیپلم بگیرم تازه رشتمم انقدا ...

عه پس اوکیه بابا گفتم انکار سنت زیاده و داری حسرت میخوری 

ازین ب بعدشو یکم جدی تر بگیر خب 

عه پس اوکیه بابا گفتم انکار سنت زیاده و داری حسرت میخوری  ازین ب بعدشو یکم جدی تر بگیر خب  ...

زیادی ناامید شدم 😂

آخه مدیر پیام داده گف دیگه نیا مدرسه 

منم جوابشو ندادم

شنبه بابامو میبرم🥲🥲

2706