2733
2734

من میخوام رحممواجاره بدم بهم گفتن ۲۱۲با۶

وقتی رفتم قراردادنوشتم دیدم کل مبلغ و زده۳۹۰ البته یه کم رقم بالاو پایین نوشتم وحساب کردم اجاره کننده علاوه بر پول من ۱۳۰ تومن اضافی داره پرداخت میکنه ک گفتم حتما دستمزد رابط هست

آخه خدا من دارم باجونم بازی میکنم انقدر گیرم میاد و اون هم ک هیچ کاری نمیکنه فقط تلفنی همه چیو هماهنگ میکنه این مبلغ😔خیلی بی انصافیه

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

فقط بدبخت اون زن و شوهر که مثل عابر بانک میبینن اونا رو فقط میدوشن 

واقعا 

همه چی هم راست نمیگن من وقتی با رابط حرف زدم گفتن ب جز این هزینه موادخوراکی منزل هم فراهم میکنن اما موقع قرارداد گفت ن ۶تومنی ک میدن برای موادخوراکیه ک ناراحت شدم ک بهم دروغ گفته

من شنیدم تا ۸۰۰ میلیون میگیرن.شما داری کم میگیری.خیلی دردسر داره ها این هم درنظر بگیر که بعد از دوران بارداری علاوه بر مشکلات جسمانی از نظر روحی ممکنه دچار مشکل بشی.هورمونهایی که بالا پایین میشه و مادری که باید شیر بده به بچه تا وضعیت هورمونها و حال روحیش خوب بشه و بچه ای که وجود نداره تا باعث آرامش مادر بشه و....

ولی کم نیست بران تقسیم بر نه ماه کنی میشه ماهی ۲۲ میلیون کمه به نظرم واقعا 

یعنی برای رابط ک هیچ کاری نمیکنه ن آذیتهای بارداری میشه ن هیچی ب نظرت زیادنیست فقط با تلفن کارهارو هماهنگ میکنه

من شنیدم تا ۸۰۰ میلیون میگیرن.شما داری کم میگیری.خیلی دردسر داره ها این هم درنظر بگیر که بعد از دورا ...

والا من از هرکس سوال کردم گفتن قیمت شهرها متفاوته شهرشما همینه

یعنی برای رابط ک هیچ کاری نمیکنه ن آذیتهای بارداری میشه ن هیچی ب نظرت زیادنیست فقط با تلفن کارهارو ه ...

منظورم شما هستی داری خیلی کم میگیری برای نه ماه کمه خیلی هوشیار باش گلم

والا من از هرکس سوال کردم گفتن قیمت شهرها متفاوته شهرشما همینه

چه کار سختی.ولی ثواب میکنی.فرهنگ کشور ما جوریه که این مسئله میتونه مرگ و زندگی باشه برای یه خانواده وبه نظرم این یه نوع ایثار هست.رده و مقام ایثار 

خیلی بالاست

به سختیهای راهت فکر کن گل،دوران بارداری به بچه وابسته میشی ودوست داری زودتر بینیش بعد زایمان دلت میخاد بغلش کنی وشیرش بدی و حالات یه مادرو پیدامیکنی بچه روببرن بازم چشت دنبالشه وتوذهنت مدام حسلب میکنی سنشو پولو خرج کردی درحالیکه حسرت بچه تو دلت مونده وهمش بهش فکر میکنی 

به سختیهای راهت فکر کن گل،دوران بارداری به بچه وابسته میشی ودوست داری زودتر بینیش بعد زایمان دلت میخ ...

دیگه قرارداد بسته چرا تو دلشو خالی میکنین اه

ارامش افسانه س ما زاده ی دردیم...🕊
2706