2733
2734
عنوان

دعوای منو شوهرم وپدرشوهرم بیاین همگی

| مشاهده متن کامل بحث + 12224 بازدید | 176 پست
ببین ب روح داداشم قسم خوردم ی کلمه رو جا انداختم میخوای باور کن میخوای نکن مغزم کشش بحث با شمارو ندا ...

بنظرم رفتارت باهاشون در مقابل این همه فحش و کتک طبیعی نیست یا توهم بهشون حرف زدی و نمیگی یا خیلی بی دست و پا و بی زبونی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم‌سعی می کنم خودمو برنشنیدن بزنم ولی واقعا واسم عذاب اوره بخدا

صبور باش از سرشون میفته بعد از ۴ سالگی البته میشه گفت این حرف زشته 

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 

اونایی ک میگید حرفای خودتو نگفتی من فقط از اول تا اخرش گریه کردم هیچی نگفتم شخصیتم اینشکلیه.اگرم دقت کنید از اول گفتم چون اینا قبلا دعواهامونو دیدن فک میکنن ما هرروز دعواداریمو پسرشون حروم شده.درصورتی ک ما اونشب ثبل کار بچه ام باشوهرم حتی تو ی بشقاب غذاخوردیم.هیچ مشکلی نداشتیم.شوهرمم ک زد فقط رفتم حیاط

2731
باشه شما درست میگی.اصلا نای بحث ندارم.من فقط گر ی ه ک ر دم. گریه 

خیلی اشتباه کردی چرا در مقابل این همه بی احترامی سکوت کردی

خوشا آن دل ! که دلدارش تو باشی ،خوشا جانی ! که جانانش تو باشی 
مشخصه اصلا محل ندادییی 😏😏😏. والا با این حجم بدرفتاری و فحش هایی که دادن حداقل تا یک سال جواب سلا ...

برای اینجور رفتار کردن باید شوهرت پشتت باشه !!!!!

شما شوهر خودت رو با شوهر استارتر مقایسه نکن !!

شوهری که زنگ می‌زنه خونواده اش شیر میشه که خونه رو آتیش میزنم و بهشون اطلاع میده که بیان دعوا ,,,,

معلومه چه جور شوهری هست !!

حالا استارتر جرعت داره بخواد جواب سلامشون هم نده !!

اسی فقط یچی بهت میگم سگ محلشون کن همشونو به شوهرتم اصلا رو نده تا به غلط کردن بیوفته دخترتم از این به بعد بهش رید صدات درنیاد دفاع کنی ازش اصلا با شوهرت حرف نزن چن روز حس میکنم خیلی بهشون محبت میکنی و رو میدی اونام سوارت شدن 

بنظرم رفتارت باهاشون در مقابل این همه فحش و کتک طبیعی نیست یا توهم بهشون حرف زدی و نمیگی یا خیلی بی ...

بله خیلی بی دستو پا وبی زبونم و احمق ک همیشه کوتاه اومدم.حتی پارسال ک دعوامون شد سره چت شوهرم با ی خانم ب پدرم ک فوت شده فحش دادن ک ب پسرمون گیر میدی و من بازم گریه

2740

من بودم میرفتم تو پارک زندگی میکردم اما این شوهرو سیفون میکشیدم برع

ناراحت نشیا اما حالم ازت به هم خورد اسی تو سری خور تر از تو ندیدم

جلو مردم کتکت زده بمون خونه شام بپز 

بچشم یکی مثل خودشه دو روز دیگه ببین چطور تو روت وایمیسته

بله پروفایل خودمم  🌱 
اسی فقط یچی بهت میگم سگ محلشون کن همشونو به شوهرتم اصلا رو نده تا به غلط کردن بیوفته دخترتم از این ب ...

دقیقا همینه ک میگی من خیلی مهرطلبم حاضرم بمیرم ولی اونا بگن عروسمون خوبه

2706