2752
2734
عنوان

دعوای منو شوهرم وپدرشوهرم بیاین همگی

| مشاهده متن کامل بحث + 12300 بازدید | 176 پست
عصبی هستی ،مهمونی و خونه ی مردم و زحمت مردم جای تربیت کردن بچه نیست ، وقتی دیدم زنگ زدی به داداشت که ...

ببین ب روح داداشم قسم خوردم ی کلمه رو جا انداختم میخوای باور کن میخوای نکن مغزم کشش بحث با شمارو نداره عزیز

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه بعضی مردا مریضن عقده توجه دارن کسی بهتر از من با خانواده شوهر نیست چقدر که ضایع ام نکرده و کوچیکم ...

می‌دونم عزیزم دقیقا اینجور مردها رو میشناسم ،،،،،

میرن خونه پدر عقده میکنن و شیر میشن ،،میخوان خودشون رو نشون بدن !!!

از اولم گفتم که من قضاوت نمیکنم ولی بعضی رفتار ها هم هست که طرف رو به مرز جنون می‌رسونه !!!

شوهر خودم از اون دسته آدماست که همیشه جلوی بقیه خوردم می‌کنه ،،،،

یا تو جمع به بچه تشر میزنه 

یا باد می‌کنه جلو خانواده ام 

یا باهام بد حرف میزنع،،،،یا بد رفتار می‌کنه ،،،

یا گیر میده 

خانواده منم خانواده حساسی هستن ناراحت میشن 

بخدا از دستش خسته ام وقتی اینجوری رفتار می‌کنه میگم بگیرم تیکه تیکه اش کنم !!

الان یکسر زنگ میزنن و خودشیرینی ولی محل نمیدم.حرفاش هیچ وثت از یادم نمیره.خونه زندگیمم ول نمیکنم ک د ...

اسی اصلا نباید در و به روش باز میکردی. دوست ندارم باعث ناراحتی کسی بشم اما به شدت از ادمای بی عرضه بیزارم. الان تاپیک زدی همه رو حرص بدی. اول آش و میپختی براشون بعد تاپیک میزدی:/

اگه الان پیشم بودی یکی هم من می خوابوندم دهنت خدایی

عصبی هستی ،مهمونی و خونه ی مردم و زحمت مردم جای تربیت کردن بچه نیست ، وقتی دیدم زنگ زدی به داداشت که ...

میشع عزیزم  برای منم توصیح بدی ک چطور باهاشون کار می کنید منم ی مشکلی دارم اینکه  ک پسرم خیلی تیزه   کوچکترین فحشو اگع تو خوابم بشنوه  یاد میگیره همراهی رو رفتم تهدید.    نصیحت وصیت دعوا اثر نداره   بچه های خواهرم وبرادر حتی اگر فحشی رو بشنون دیگع تکرار نمی کنن ولی پسر من  اگع از ی جای رد بشه کسی فحش بده یاد میگیره خیلی حرص می خورم

زندگی‌رو نفسی ارزش غم‌خوردن‌نیست 💕💕💕ان قدر سیر بخند تا ک‌ ندانی غم‌چیست💕💕💕
ببین ب روح داداشم قسم خوردم ی کلمه رو جا انداختم میخوای باور کن میخوای نکن مغزم کشش بحث با شمارو ندا ...

حالا جز اون مورد لطفا به بقیه ی توصیه هام توجه کن

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 

میتونم بگم خیلی خانمی شما .

اما تو جمع بچه رو دعوا نکن .وقت تربیت بچه موقع مهمونی نیست .

با شوهرت بد نشو غر و دعوا راه ننداز ولی سرسنگین برخورد کن ک سمتت بیاد و ازت زده نشه .

میرسم به نقطه ای ک خیلی منتظرشم .♥️۱۴۰۲،۱۱،۲۶ شروع تلاش برای بزرگترین هدفم 🙏ب امید خدا و تلاش خودم میسازم اینده ای رو ک سالهاست منتظرش بودم .سال جدید بهترین سال تو کل عمرمه ....
میشع عزیزم  برای منم توصیح بدی ک چطور باهاشون کار می کنید منم ی مشکلی دارم اینکه  ک پسرم خ ...

دقیقا بچه های منم انگار جاذب هستن ، به روی خودم نمیارم اصصصصلا انگار نشنیدم ، بگم بی تربیت و چرا گفتی؟ توو ذهنشون ثبت میشه قشنگ

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
اگه میخونین لایک کنین آقا چشمتون روز بد نبینه پدرشوهرمو مادرشوهرم و داداشش و خوده شوهرم سرم داد زدن ...

شوهرت بعدا خیلی از این روش تربیتش پشیمون میشه دیگه اون موقع دیره

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
دقیقا بچه های منم انگار جاذب هستن ، به روی خودم نمیارم اصصصصلا انگار نشنیدم ، بگم بی تربیت و چرا گفت ...

منم‌سعی می کنم خودمو برنشنیدن بزنم ولی واقعا واسم عذاب اوره بخدا

زندگی‌رو نفسی ارزش غم‌خوردن‌نیست 💕💕💕ان قدر سیر بخند تا ک‌ ندانی غم‌چیست💕💕💕
2706