2737
2739
مثلا چه علایمی؟ کولیت روده هم دارم که چن وقته فعال شده ممکنه ازون باشه؟ نوبت دارم واسه کونولوسکوپی

اصولا علائم فقرآهن 

تپش قلب

نفس تنگی

بی حال

حس غش و ضعف

سردرد 

ریزش مو

رنگ پریدگی 

اینا هست ولی خوب خونرسانی ضعیف همه ی بدن و میریزه به هم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم آمپول بهتون نداد دکتر چون من 9بودم بلید هر دو هفته آمپول میزدم نوروبیون سه ماه طول کشید خوب ب ...

برا من 4.8

قرص آهن فیفول داده روزی دوتا 

دو هفته ای یه نوروبیون یکی تا حالا زدم 

میگن تا یکماه نخوری نمی تونی متوجه بشی 

2731
آره این عالیه یکی از فامیلامون یه سنش بالاس هم قبلا سِرم میزدن از اون گروناش (برا فقر آهن و کمخو ...

دکتر گفته بود معجزه شده ، واقعا حیف پول که بدی قرص و شربت

⚘اللّهم عجل لولیک الفرج⚘ اگر زحمتی نیست برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید . تنتون سلامت و دلتون خوش...
چقدر وقت باید بخوری تا تأثیرش و متوجه بشی؟! 

من اون یه کیلو گوشت رو واقعا تکه های کوچیک کردم و یا هم‌متوسط 

هرروز یا یه روز درمیون میخوردم بانون..

بهترین چیزی که عالیه همینه

اگه بتونی خودت بخری و خودت همین شکلی استفاده کنی عالیه

یا که چرخ کرده هم خوبه

خودم الان دیگه خیلی استفاده نمیکنم 

ولی میدونمم آهنم خیلی پایینه 

حتی اگر داراییت ۵۰۰۰تومنه امام حسین رو شریک مالت کن برکت رو ببین...به اینصورت که سعی کن حتی هزار تومن هم که شده خرج ارباب کنی مطمئن باش که لذتشو به تمام معنا می بری...هرررر مشکلی داری مداومت کن بر هرروز خوندن زیارت عاشورا(حتی بدون صد سلام و...) بعد میبینی و با تمام بند بند وجودت میفهمی که چی میگم.سکوت کن گاهی سکوت زودتر از هر فریادی جواب می ده ...یه ذکر معجزه گر(برای مسائل مادی و معنوی)#اللهم_بارک_لمولانا_صاحب_الزمان(تجربه شده)...هرروز خواندنِ دعاتوسل 🗝کلیدی ست بر هر قفلی....🔓(امتحان شده).(مواردی که نوشتم رو خودم امتحان کردم چون سالهای زیادی توو فشارهای مالی وزندگی بودم خیلی چیزا رو امتحان کردم)
عه  یعنی موز نمیزاره آهن جذب بشه آره؟

نمیدونم دقیق ، یه نفر که دکتر رفته بود گفت دکتر گفته زیاد موز نخور برا کمخونی بده

⚘اللّهم عجل لولیک الفرج⚘ اگر زحمتی نیست برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید . تنتون سلامت و دلتون خوش...
2740
اصولا علائم فقرآهن  تپش قلب نفس تنگی بی حال حس غش و ضعف سردرد  ریزش مو رنگ پریدگی&n ...

من همه این علائمو بیشتر وقتا دارم و دستام و پاهمم بیشتر وقتا یخه،دکتر بهم فولیک اسید ۵ داد گفت تا آخر عمرت باید روزی یدونه بخوری و سه شیره و اینجور چیزا هم بخور.

ما مشغول پختن شیره انگور بودیم که دوست همسرم اومدن سر زده و ما بهشون تعارفی یه کیلو دادیم ، وقتی برگ ...

امضات🤲🏻💚

لطفا دعا کنید شرمنده پدرومادرم نشم و هرچه زودتر برم سرکار و بی‌پولی نکشم🤲🏻😔اونا چشم امیدشون به من هست.🙏🏻🤲🏻💚 من باید زود درسم تموم بشه تا کمک خرج خانوادم بشم.💚اسفند۱۴۰۳ دفاع کنم🤲🏻.ممنون میشم اگر برای موفقیت تحصیلیم دعا کنید💚🌹لطفا دعا کنید از خطا به دور باشم🤲🏻💚من روزهای سختی میگذرونم با دعاهاتون خوشحالم کنید لطفا🙏🏻😔
دکتر گفته بود معجزه شده ، واقعا حیف پول که بدی قرص و شربت

اره واقعا

من که چن سال پیش دکتر برام خارجی  نوشته بود تاثیرش خیلی نبود

حتی اگر داراییت ۵۰۰۰تومنه امام حسین رو شریک مالت کن برکت رو ببین...به اینصورت که سعی کن حتی هزار تومن هم که شده خرج ارباب کنی مطمئن باش که لذتشو به تمام معنا می بری...هرررر مشکلی داری مداومت کن بر هرروز خوندن زیارت عاشورا(حتی بدون صد سلام و...) بعد میبینی و با تمام بند بند وجودت میفهمی که چی میگم.سکوت کن گاهی سکوت زودتر از هر فریادی جواب می ده ...یه ذکر معجزه گر(برای مسائل مادی و معنوی)#اللهم_بارک_لمولانا_صاحب_الزمان(تجربه شده)...هرروز خواندنِ دعاتوسل 🗝کلیدی ست بر هر قفلی....🔓(امتحان شده).(مواردی که نوشتم رو خودم امتحان کردم چون سالهای زیادی توو فشارهای مالی وزندگی بودم خیلی چیزا رو امتحان کردم)

من هم موز زیاد میخورم

هم رژیم غیراصولی گرفتم

😔🥲

لطفا دعا کنید شرمنده پدرومادرم نشم و هرچه زودتر برم سرکار و بی‌پولی نکشم🤲🏻😔اونا چشم امیدشون به من هست.🙏🏻🤲🏻💚 من باید زود درسم تموم بشه تا کمک خرج خانوادم بشم.💚اسفند۱۴۰۳ دفاع کنم🤲🏻.ممنون میشم اگر برای موفقیت تحصیلیم دعا کنید💚🌹لطفا دعا کنید از خطا به دور باشم🤲🏻💚من روزهای سختی میگذرونم با دعاهاتون خوشحالم کنید لطفا🙏🏻😔
2706