2733
2739
عنوان

مگه وظیفه مادر و پدر شوهر نیس النگو بخره برا عروس؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1053 بازدید | 59 پست

توقع داری اونا خودشونو جر بدن بعد به قول مادرشوهرت فشاری رو شما نباشه؟

هر چند جهاز خریدن گرونه ولی شمام توقعتو بیار پایین شوهرتم بیچاره نیس وظیفشه خرج کنه پدرمادرشوهرت همون دوتا النگو رو ک خریدن ب نظرم کافیه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه دارند باید بخرند دیگه به مادرشوهرتم حالی کن بیخودی زیاد حرف نزنه که چی اخه خوبه پسرشون ازدواج دومشه طلبکارند! شماهم زیاد خرج زیادی بابت عروسی نکنید یه مشت مفت خور میان هدیه خاصی هم نمیدن والا،،،خرج خونه زندگیت و طلا بکن به دردت بخوره

2731
خب چیزیه که شده تقصیر من نیس که یبار طلاق داده چیریه که شده چون ازدواج دومه باید رها کرد؟صفر تا صد ب ...

عزیزدلم من و شوهرم جفتمون ازدواج اولمون بود ولی خانواده اش به جز شام تالار هیچ گونه خرجی نکردن. حتی در حد انگشتر نشون و قرآن و..... . از همسرت توقع داشته باش نه از کس دیگه.

فقط 14 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامانِ مانی ❤️ و فندق‌ کوچولو♥️

سلام عزیزم حنابندان دیگه از مد افتاده یعنی چی که اینهمه آدم رو دعوت کنی هم حنابندان بیان و بخورند هم عروسی بخورند ،،،فقط یه عروسی بگیرید اونم مختصر مفید ،، ۱ یکی از دوستان ما در شهری که من زندگی می‌کنم برای عروسی دخترش فقط و فقط در خارج از شهر یک  باغ تالار کوچک گرفت و تنها برادر و خواهر و پدر خودش و دوستان بسیار صمیمی خودشون رو دعوت کرد و به هیچ عنوان به فامیل‌های دور حتی نوه خاله دعوت نکرد و خیلی هزینه کمی کرد و حتی با اینکه مادره عروس آرایشگر حرفه‌ای بود اما دخترش که عروس بود اصلاً آرایشگاه نرفت موهای خودش را شانه کرد و یک آرایش ملیح انجام داد و آمد و اصلاً هزینه زیاد نکردند و حنابندان هم نگرفتند این چندمین مورد در بین دوستان و فامیل ما بود.

من تمام نوشته شما رو خوندم و به عنوان کسی که هم پاگشا هم عقد هم حنابندان هم عروسی مفصل برای من مادرم گرفت به شما می‌گویم که هرگز اشتباه من را تکرار نکنید و این هزینه‌ها را فقط بگذارید در جیبتان بماند و حتی اگر من جای شما باشم اصلاً عروسی نمی‌گیرم با این هزینه‌ها و فقط طلا می‌خرم یا مسافرت می‌روم و پولم را برای خودم نگه می‌دارم و اجازه نمی‌دهم که فردا موقع عروسی همه  خانواده شوهر بیان بخورند برن ولی هزینه از جیب شوهرم و من خارج بشه خیلی الان باید زرنگ باشید و پولتان را پس‌انداز کنید وقتی کسی کمک نمی‌کند وقتی بزرگترها کنار کشیده‌اند پس به خودت و شوهرت رحم کن این جماعت میان می‌خورند میرن ۱۰۰ تا هم حرف در میارن

اگه دارند باید بخرند دیگه به مادرشوهرتم حالی کن بیخودی زیاد حرف نزنه که چی اخه خوبه پسرشون ازدواج دو ...

عزیزم ادم عروسیو بخاطر خودش میگیره نه ی عده ادم بخاطر خوشی خودش میگیره

2740

عزیزم دایی منم ازدواج دوم کرد خودش خرجش رو داد دیگه ازدواج دوم رو پدر ومادر وظیفه ای ندارن یبار خرج دادن به بچشون بلکه پسرش خواست صد بار ازدواج کنه اون نمیتونه صدتل النگو بخره که بعدم من هیچ جا نشنیدم بگن خانواده شوهر وظیفشونه النگو بخرن ما همیشه پدرمون النگو میخره اگه بخوایم وبعد عروسی هم شوهرمون شما زیادی پرتوقعی

اره با لحن خیلی بدو عصبیم میگه بنظرت چی جوابشو بدم این مواقع؟

بگو مادر و پدرم زحمت کشیدند تو خرید جهیزیه همینطور که شما و پسرت زحمت میکشید برای عروسی 

تو روش بگو دیگه ساکت شه

خب چیزیه که شده تقصیر من نیس که یبار طلاق داده چیریه که شده چون ازدواج دومه باید رها کرد؟صفر تا صد ب ...

برای ما که ازدواج اول هم همین بوده همه خرج و همه چی با خود شوهرم بوده نه از النگو هم خبری بوده نه چیزی

فقط کل هدیه شب عروسیشون  یه گردنبند نازک بوده والسلام

برو خدا را شکر کن یک جفت النگو خریدن برا من هیچ نخریدن پاگشا نکردن همه پای شوهرم بود تازه مثل گرسنه ها هرچی غذا تالار اضافه اومد بردن

بابام هم حنابندان گرفت هم مهمانی عقد و بله برون هم شام داد

2706