2752
2734
عنوان

یعنی سرطان دارم؟😔

365 بازدید | 28 پست

چند روز پیش عمل کیست تخمدان داشتم

دکتر گفت وضعیتت افتضاح بوده و عملم چهارساعت طول کشید(کل بخیه ی سزارینم و باز کردن) کیستم از یه طرف به لگن و از یه طرفم به رودم چسبیده بوده

بعد گفت کیستت و فرستادیم آزمایشگاه..ینی ممکنه سرطانی باشه؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

نگران نباش دکتر وظیفشه این کارو انجام بده برای هرکس 

چون اگه ۱ درصد خدایی نکرده مشکلی باشه و تشخیص داده نشه برای خود پزشک بد میشه

خدا جونم میدونم که همیشه با منی🥹 من با کسی دعوا ندارم اگه از پیامم بد برداشت کردین همینجا عذر میخوام  زنده باد نی نی سایت بزرگ

نه نیست خیالت راحت حس من همیشه درست میگه  

این مرگ نیست که انسان باید از آن بترسد بلکه باید از این بترسد که هرگز زندگی را آغاز نکندانسان تا زمانی که از مرگ بترسد نمی‌تواند چیزی را در اختیار داشته باشدپس من ترجیح می‌دم مرگی با معنی داشته باشمتا یک زندگی بدون معنی

نفوس بد نزن ...نمونه گیری میکنن تا ببینن از چه نوعی هست ...استرس نگیر از الان ،خدا سلامتی بده و زودتر سرپا بشی ،یه صدقه بده عزیزم

فقط 18 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا جوری دستمو بگیر و بلندم کن که همه انگشت به دهن بمونن...(عدو شود سبب خیر ، اگر خدا خواهد)🤌🫡،(۲۹بهمن خبر بارداریمو شنیدم،خدایا ممنونم ازت،تو دلیمو حفظ کن و کمکم کن صحیح و سالم بغلش بگیرم)،از دوستانی که درخواست دوستی میدن معذرت می‌خوام نمیتونم قبول کنم.
نه نیست خیالت راحت حس من همیشه درست میگه  

وای الان میریزن سرت میگن حس شیشمی😁😁

خدا جونم میدونم که همیشه با منی🥹 من با کسی دعوا ندارم اگه از پیامم بد برداشت کردین همینجا عذر میخوام  زنده باد نی نی سایت بزرگ
2706