2733
2734
عنوان

دختره بهم گفت از کدوم دهه میای؟🙂قاجار؟

| مشاهده متن کامل بحث + 459 بازدید | 35 پست
تهرانی؟

نه اهوازم

این کاربری دست ۳ نفر بوده کاربر اول کنکور داشت و اکانتش رو داد به کلثوم توی یه گروه ایتا وکلثوم جانم هم چون کنکور داشت سایت رو گذاشت کنار و این کاربری به من رسید من 🧡دختری از تبار کورد 🧡 محجبه هستم با افتخار🖤یا  محمدرسول لله🖤یا امیرالمومنین🖤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا گارد داری... خب همونطور که شما اینطور رفتار میکنید خیلیا هم نسبت به افراد خیلی بدحجاب گارد میگیر ...

تاثیرات جامعه س واقعا

منم گارد دارم به افراد چادری

نه که توهین یا مزاحمت کنم، بیشتر میترسم ازشون دور میشم🤦🏻‍♀️

وقتی باهام مخالفی و مخاطب حرفم نیستی روم ریپلای نزن حسابت نمیکنم🙌🏻  توهین کردی جواب نگرفتی شک نکن با چند تا کاربری گزارش خوردی🤗     اگه میخوای از روشنفکر برام ب عنوان توهین استفاده کنی، باید بگم ترجیح میدم روشنفکر باشم تا کوته فکری مثل تو🫴🏻   INTP

من خودم بی حجابم  اصلا سال چیزی نمی پوشم ولی هیچ وقت به خودم اجازه نمیدهم به چادری یا با حجاب توهین کنم همین طور که اونا حق ندارن مسخره یا توهین کنن منو 

هر کسی حق انتخاب داره 

من هیچکس نداشتم به جز خودم 🖤 دانشجو پزشکی
2731

این بیحجابای تازه به دوران رسیده ک مث ندید بدیدا خودشونو تو این بی حجابی خفه کردن یکم میدون دیدن!! میگفتی به تو چ سرت توکار خودت باشه 

اینا همونان همش میگن به تو چ بعد خودشون نخود هر آشن

مرسییی بچه ها خیلیی حالمو خوب کردین از دیروز ظهر حالم بد بودد😍💚🌱

این کاربری دست ۳ نفر بوده کاربر اول کنکور داشت و اکانتش رو داد به کلثوم توی یه گروه ایتا وکلثوم جانم هم چون کنکور داشت سایت رو گذاشت کنار و این کاربری به من رسید من 🧡دختری از تبار کورد 🧡 محجبه هستم با افتخار🖤یا  محمدرسول لله🖤یا امیرالمومنین🖤