2733
2734
عنوان

شما نگران نیستید

| مشاهده متن کامل بحث + 265 بازدید | 28 پست

عه عادت نکردی؟ عجیبه چون ۹۹ درصد اخبار این کشور همیناس دیگه باید عادی شده باشه اگه یه روز این خبرا نباشه من تعجب میکنم و استرس میگیرم چون آرامش قبل طوفانه

ماه به من یاد داد حتی در تاریکی هم زیبایی هست که حتی وقتی حس میکنم کامل نیستم بازهم کافی ام 🌙🌠
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
چرت نگو دختر وجودت حتما یه ارزشی داشته که خلق شدی🤗

آره به اومدم خدا زجر کشم کنه:) 

یعنی چی که ما انسان را در رنج آفریدیم و زندگی او مملو از رنج‌هاست؟می‌خوام صد سال سیاه نمی‌آفریدی.

برای چیزی که از اختیار من خارجه خودم رو دلداپس نمیکنم . بعدش هم بدترین حالت مگه جنگ نیست ؟ مگه پدر و مادرامون تو جنگ زندگی نکردن ؟ازدواج نکردن ؟ بچه دار نشدن ؟ بچه ها بزرگ نشدن ؟ پس اگر شرایط عوض بشه راهش هم پیدا میشه .مگه کرونا یه شرایط عجیب و خاص نبود ؟ راهش پیدا شد و گذروندیم حالا با استرس خودمون رو بکشیم چه فایده

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
2738
چرت نگو دختر وجودت حتما یه ارزشی داشته که خلق شدی🤗

والا اینجوری ک من همه بیخیال میبینم مسخره شوخی میکنن والا اصلا فک کنم اینا واقعا مهم نیس براشون🙁☹یامن این حس میکنم 

عکس پروفایل خودمم خدا افریننده ناممکن هاست درحالی ک انسان اشرف مخلوقات هست برناممکن ها میگرید🤗اسمم سحر بچه همدانم 😁باقد۱۴۰ بهم میگن فسقلی😍😹
از منظر ستاره شناسی تا ۲ هفته ی اینده فرصت برای درست کردن همه چی هست عین یه بمب تو دنیا بترکه که مرد ...

منم شنیدم بمب مغناطیسی و اینا رو.

ولی بیخیال.دلبستگی ای به دنیا ندارم.بچه هم ندارم.

مرگ مث ی خواب راحته.بخوابیم خلاص.

برای چیزی که از اختیار من خارجه خودم رو دلداپس نمیکنم . بعدش هم بدترین حالت مگه جنگ نیست ؟ مگه پدر و ...

ن تواین شرایط بحرانی ک مردم نون خوردنم ندارن ما بخودمون رحم نداریم و ایت شرایط سخت ک هست واقعا تواوج بیخیالی میدونی من چقدر نگران عزیزام دوستام ک توتهرانم هستم تهرانی ک اگه زلزله هم بیاد زیرساختای تهران خالی چیزی بشه فاجعه میشه نمیخوام بگم احساسی نیستم اما بیخیالم نیستم

عکس پروفایل خودمم خدا افریننده ناممکن هاست درحالی ک انسان اشرف مخلوقات هست برناممکن ها میگرید🤗اسمم سحر بچه همدانم 😁باقد۱۴۰ بهم میگن فسقلی😍😹
والا اینجوری ک من همه بیخیال میبینم مسخره شوخی میکنن والا اصلا فک کنم اینا واقعا مهم نیس براشون🙁☹یا ...

خب تهش هر زندکی مرگه 

ما میتونیم با خوشی زندگی کنیم و بمیریم 

یا میتونیم به غصه زندکی کنیم و بمیریم 

مقصد یکی هست ولی اینکه چطور به مقصد برسیم متفاوته

در یک کلام اگه قرار نبود به دستش بیاری خدا هیچوقت فکرش رو توی دلت نمینداخت👌🏻🌟🌈
خب تهش هر زندکی مرگه  ما میتونیم با خوشی زندگی کنیم و بمیریم  یا میتونیم به غصه زندکی کن ...

حرفت درسته اما من نمیتونم نگران نباشم دست خودم نیس نسبت ب این چیزا سرکرونا واقعا همه اونایی ک بیخیالی گرفتن رفتن ناراحت شدم ولی دوره ما جون زیاد هست 💔