2733
2734

من برای دو نفر که حذف شن از زندگی عشقم( یکیشون خودم حس بد داشتم یکیش هم اکسش) چله برداشتم برای اولی ۴۰ روز آیت الکرسی دومی هم یه ۱۲ روزی میشه معراج برداشتم . حالا بماند از بس وسواسی هی وسط چل روز شک میکردم امروز ۳۷ تا بود یا ۳۶ تا واسه همین گفتم ادامش بدم تا ۴۵ روز ! معراج هم روز نهم بودم یا دهم

الان دیشب خوابم برده و ساعت ۳ و ۵۰ پریدم از خواب 

خیلی احساس بدی دارم این ینی اتفاقا میوفته و چله من قبول نخواهد شد؟

یه روزشمار از لوازم تحریری بگیر یا خودت یه برگه روزشمار با خط کشی اعداد درست کن تا اینجوری شک نکنی تو تعداد روزا

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎 
یه روزشمار از لوازم تحریری بگیر یا خودت یه برگه روزشمار با خط کشی درست کن تا اینجوری شک نکنی تو تعدا ...

مینوشتم بابا انقدر وسواسی هستم اینطوری میشه

به نظرت این نشونس برای اینکه حاجت روا نمیشم؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم دقیقا متوجه متنت نشدم انقدر که آشفته نوشتی

ولی خدا بخواد حاجتتو بده و مصلحت باشه میده اینام نشونه نیس

من کلی آداب رو رعایت میکردم تو نذرهام هنوز حاجت روا نشدم

به خدا توکل کن شک هم نکن

2731
مینوشتم بابا انقدر وسواسی هستم اینطوری میشه به نظرت این نشونس برای اینکه حاجت روا نمیشم؟ 

من کلا منفی فکر نمیکنم و حتی اگه تو شرایط تو قرار میگرفتم با خودم میگفتم خدا که میدونه چقدر برای من این موضوع مهم بوده و از سر اگاهی که قطعا تایم برنامه ریزی و چله مو که نریختم بهم😅 پس احتمالا اون یکی دو روزی که باهمدیگه قاطی پاتی شدم میبخشه و اگه به صلاح باشه چشم پوشی میکنه و حاجت روا میشم

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎 
سلام ان شاالله قبول ه ادامه بده در ضمن پریودی جز طبیعی بدن زنه ونشونه حساب نمیشه 

نه پریود نشدم شب خوابم برد و دعا رو نخوندم 

دعا کن خدا حاجت روایی کنه و ببخشه