2737
2739

بگین دیدتون چیه چه اتفاقی می افته

یکم حرف های ناراحت کننده بگین به عنوان یک آدم جامعه دیده و پخته 

شاید برای خواهرم بفرستم آدم شه

دانشجو پزشکی 🫀🧑‍⚕️مهم نیست  تو باورم داشتی یا نه مهم اینکه خودم میدونم هستم هستم تونستم از زندگی سختم نجات پیدا کنم  شکرت خدا خدایا کمک کن عزیزانم سلامت باشن ❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من کلی هزیته کردم و اینکه واقعا بخاطر شهریه بالاش نتونستم ادامه بدم دانشگاه اما الان شاید نصف ول کردم اما بازم توی خونه میخونم کتاب درسام میخونم نکات میخونم مدیریت مالی بلدم پس انداز کردم یه مبلغی بیمه رد کردم براخودم خیاطی یاد گرفتم ثابقه کارم گرفتمو اینکه اتفاق بدی نیس و عوارضیم نداره و حقوق الانم ۵ میلیون ۶۰۰ و راضیم و به خودمم میرسم و همه جور کاری بلدم مثل یه مرد رو پاخودمم☺افتخار میکنم بخودم و اینکه کارا خونم میکنم 

عکس پروفایل خودمم خدا افریننده ناممکن هاست درحالی ک انسان اشرف مخلوقات هست برناممکن ها میگرید🤗اسمم سحر بچه همدانم 😁باقد۱۴۰ بهم میگن فسقلی😍😹
2728
من که هر کیو دیدم درس نخونده این روزا موفق تر بوده

تو متن ناراحت کننده بگو 😂

خواهرم بخونه درس 

دانشجو پزشکی 🫀🧑‍⚕️مهم نیست  تو باورم داشتی یا نه مهم اینکه خودم میدونم هستم هستم تونستم از زندگی سختم نجات پیدا کنم  شکرت خدا خدایا کمک کن عزیزانم سلامت باشن ❤️

تو یه مهمونی کوچیک ساده تحصیلات درست درمون نداشته باشی چهارتا حرف درست بلد نباشی بزنی کسی آدم حسابت نمیکنه به حرف و خواسته هات اهمیت نمیدن مخصوصا برای خانم این روزا تحصیلات خیلی مفیده 

از دنیا بیشتر سر درمیاری و گنگ نیستی تو اجتماع هستی 

تو این دوره زمونه و قرن ۲۱ نسل جدید حداقل لیسانس میگیرن

من دوست ندارم وقتی بچم تو مدرسه درباره شغل و تحصیلات خانوادش میپرسن سر افکنده بشه

درسته که تحصیلات شعور نمیاره

اما تحصیلات خودتو نسبت به ورژن قبلیت باشعورتر میکنه

و اینکه این صرفا دیدگاهه منه که آدمای با تحصیلات بالاتر دوست دارم همنشین بشم

می شود این تن و این وطن باهم مهاجرت کنند؟با  آبادان و شیراز و تهران  ومازندران . با تمام بند بند این نقشه با تمام ذره ذره ی این خاک برویم یه گوشه دیگر دنیاو سرود زندگی خوانیم.بر فراز قله ی فردا !.
2738
من کلی هزیته کردم و اینکه واقعا بخاطر شهریه بالاش نتونستم ادامه بدم دانشگاه اما الان شاید نصف ول کرد ...

اگه بخوای به به دختر 

که تا نهمش درس خونه مدرسه بوده 

ولی از دهمش فقط میگه بعد می خونم و نمی خونه  الان دوازدهم و کنکوری چی میگی که بشینه بخونه بخدا همه جوره هم خرجش می‌کنه بابام

تو متن ناراحت کننده بگو 😂 خواهرم بخونه درس 

مامانم بچگیام می گفت هر کی درس نخونه باید آشغال جمع کن بشه

حقیقتا من درس میخوندم که اشغال جمع کن نشم

هدف والاتری نداشتم اما معلم شدم

به خواهرت بگو هر کی درس بخونه شغل خوب پیدا می کنه

از روابط انسانی خسته‌م؛ کاش نافلز بودم با پیوند کووالانسی
بنده تو سن ۱۴ بنا به دلایلی ترک تحصیل کردم و الان تو ۳۸ دارم ادمه میدم

تو چه مقطعی ترک تحصیل کردین

آنه ! تکرار غریبانه روزهایت چگونه گذشت،وقتی روشنی چشم هایت در پشت پرده های مه آلود،اندوه پنهان بود .با من بگو از لحظه لحظه های مبهم کودکی ات ،از تنهایی معصومانه دستهایت ،آیا میدانی که در هجوم دردها و غم هایت ،ودر گیرو دار ملال آورِ دوران زندگی ات ،حقیقت زلالیِ دریاچه ی نقره ای نهفته بود؟ آنه اکنون آمده ام تا دستهایت را به پنجه طلایی خورشید دوستی بسپاری،در آبی بیکران مهربانی ها به پرواز درآیی ،و اینک آنه ! شکفتن و سبز شدن در انتظار توست ،در انتظار تو  ...💛🪴🍀🌿مینیمالیست 🧚‍♀آرزوهایم را به خدایی سپردم که یوسف را از ته چاه به پادشاهی رساند ...            💌 یادداشت های روزانه ام .
بنده تو سن ۱۴ بنا به دلایلی ترک تحصیل کردم و الان تو ۳۸ دارم ادمه میدم

از سختی اون زمان که نخوندین میگی که خواهر منم سر عقل بیاد 

کنکوریه وای درس نمی خونه اصلا 

دوم راهنمایی

موفق باشین

آنه ! تکرار غریبانه روزهایت چگونه گذشت،وقتی روشنی چشم هایت در پشت پرده های مه آلود،اندوه پنهان بود .با من بگو از لحظه لحظه های مبهم کودکی ات ،از تنهایی معصومانه دستهایت ،آیا میدانی که در هجوم دردها و غم هایت ،ودر گیرو دار ملال آورِ دوران زندگی ات ،حقیقت زلالیِ دریاچه ی نقره ای نهفته بود؟ آنه اکنون آمده ام تا دستهایت را به پنجه طلایی خورشید دوستی بسپاری،در آبی بیکران مهربانی ها به پرواز درآیی ،و اینک آنه ! شکفتن و سبز شدن در انتظار توست ،در انتظار تو  ...💛🪴🍀🌿مینیمالیست 🧚‍♀آرزوهایم را به خدایی سپردم که یوسف را از ته چاه به پادشاهی رساند ...            💌 یادداشت های روزانه ام .
مامانم بچگیام می گفت هر کی درس نخونه باید آشغال جمع کن بشه حقیقتا من درس میخوندم که اشغال جمع کن نش ...

تایپک قبلم میشه لطفاً بخونی