2733
2734
عنوان

کسی برای رفتار با بچه هاش

264 بازدید | 24 پست

با مشاور در ارتباط هست نتیجه هم داده؟

پسرم خیلی عصبی شده ۹ سالشه خودمم آدم عصبی بودم ولی تو بچگی که اینجور نبودم خیلی لحباز شده یک نمونه اش مثلا امشب تکلیفش ننوشته میخواست سریال ببینه منم گفتم نمیتونی ببینی اخرش نوشت ولی سریالم با لجبازی ندید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

به عنوان مادری که دوتا پسر شیطون داشتم والان الحمد لله بزرگ شدن توصیه میکنم مشکلاتت رو با بچت خودت بررسی کنی وحل پیدا کنی چون اکثر مشاوران کمکی نمیکنن و فقط برچسب بیش فعالی به بچه میزنند 

به عنوان مادری که دوتا پسر شیطون داشتم والان الحمد لله بزرگ شدن توصیه میکنم مشکلاتت رو با بچت خودت ب ...

چه جور مثلا اصلا به هیچ صراطی مستقیم نیست لجباز شدید حتی با مهربونی موقع عصبانیت میرم بوسش کنم بغلش کنم پسم میزنه بچه خیلی مهربون وخوبی بود

به عنوان مادری که دوتا پسر شیطون داشتم والان الحمد لله بزرگ شدن توصیه میکنم مشکلاتت رو با بچت خودت ب ...

سر درس ومشقش خیلی لحبازی میکنه نمیخونه نمینویسه تا الان هم من پیگیرش بودم تو مدرسه جزو خوباست 

2738
چه جور مثلا اصلا به هیچ صراطی مستقیم نیست لجباز شدید حتی با مهربونی موقع عصبانیت میرم بوسش کنم بغلش ...

چندتا کتاب در مورد ویژگی های پسر بچها در سن نه ،ده سالگی بخون اسم کتابهارو الان یادم نیست الان همه خوابن فردا کتابخونه مون رو نگاه میکنم میگم

سر درس ومشقش خیلی لحبازی میکنه نمیخونه نمینویسه تا الان هم من پیگیرش بودم تو مدرسه جزو خوباست 

در مورد مشق ودرس هم بهش گیر نده اصولاً پسر بچها درس رو سرکلاس یاد میگیرن وکمتر به تکرار و تمرین نیاز دارن 

شما میتونید با معلمش صحبت کنید ،بچه ها حرف معلم رو بیشتر گوش میدن

چندتا کتاب در مورد ویژگی های پسر بچها در سن نه ،ده سالگی بخون اسم کتابهارو الان یادم نیست الان همه خ ...

کلا خیلی لجبازه الان میگم قبل خواب برو دستشویی میگه نمیرم اصلا میگه تو بهم دستور نده نگم هم نمیره وگاهی شب ادراری داره

کلا خیلی لجبازه الان میگم قبل خواب برو دستشویی میگه نمیرم اصلا میگه تو بهم دستور نده نگم هم نمیره وگ ...

چون نسبت به امر و نهی کردن حساس هست شما به طور غیر مستقیم اینکار وبکنید از اطرافیان قابل اعتماد و کسانی که دوستشون داره کمک بگیرید

در مورد شب ادراری هم حتما ببر دکتر چکاب بگیره که از سالم بودن جسمیش مطمئن بشی 

بعد پیش همون دکتر ی که برا چکاب بردی ازشون بخواید مضرات نگه داشتن ادرار روبگه یا پدرش به صورت محرمانه  و مردانه باهاش صحبت کنه طوری که غیرت مردانش رو تحت تاثیر قرار بده و دیگه این کارو اگر از روی لجبازی باشه انجام نده 

قبل از همه اینها بگرد ببین چرا بهتون میگه به من نگو چکار کنم یا نکنم هرچند اکثر بچه‌ها بخصوص تو این سن به استقلال خودشون حساسن

2706