2733
2734
میدونین همه چی به درس خوندن نیس هر کسی باید دنبال علایق و هدفش باشه بهش بگو اینارو ولی اینم بگو لااق ...

درسته مرسی لطف کردید

آخه می‌گفت می خوام جراح قلب شم درس بخونم چمیدونم خدا خودش کمکم کنه 

من هیچکس نداشتم به جز خودم 🖤 دانشجو پزشکی
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میدونین همه چی به درس خوندن نیس هر کسی باید دنبال علایق و هدفش باشه بهش بگو اینارو ولی اینم بگو لااق ...

من چون تجربی بودم نمیگذاشتم بره تجربی ولی خودش می‌گفت علاقه دارم کلاس نهمش خودش می‌کشت من گفتم اگه معدلت 20نشه نمی زارم بری اونم شبانه روزی درس می خوند هدف داشت تلاش میکرد الان هدف داره میشه که تلاش کنه ولی نمی کنه میگه نمیشه بد بخت میشم نابود میشم 

اگه بخوای یک جنبه منفی بگی از درس نخونده میشه بگی یکم اشک خواهرم دربیاید بشینه بخونه از بس جیغ زدم س ...

والا چی بگم،

ولی اینو میدونم که درس مثل کلید میمونه ،بدون اون هر چیزی ممکنه داشته باشی ولی عملا استفاده نمیتونی بکنی

برای خودم بااارها اتفاق افتاد

🧔اقا هستم
2731

من می خوام از تجربه ی بد از درس خوندن بگم

تو فامیل ما دوتا دخترن دوست خانوادگی و صمیمیی همسن هم از اول یکیشون بیچاره نه تفریح کرد نه گردش رفت نه از زندگی چیزی فهمید فقط سرش تو درس و کتاب بود که موفق بشه الان شده دکتر داروساز بیکار درآمد صفر

اون یکی از اول بازی کرد و تفریح کرد و گشت و سفر رفت و کیف کرد الانم تو یه آرایشگاه کار رنگ و مش می کنه وضعش توپه حالا دیگه خودت قضاوت کن😂

تا حالا شده حس کنی خدا داره پا به پات اشک می ریزه؟اون موقعی که حاجتی داری و به صلاحت نیست و بی تابی می کنی میگی خدایا آخه چرا؟خدا برای غصه خوردنت برای عجول بودنت برای بی تابیت پا به پات اشک می ریزه . من این لحظه رو حس کردم 💛🧡❤
من می خوام از تجربه ی بد از درس خوندن بگم تو فامیل ما دوتا دخترن دوست خانوادگی و صمیمیی همسن هم از ...

مرسی از کمکت اینجوری خب کتاب می بنده سراغشم نمیره😂😂